Новые Советы

2725

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6043

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2902

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Безпечна вітальня: якщо в будинку малюк

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Безпечна вітальня: якщо в будинку малюк

Поява малюка в родині змушує вносити деякі корективи не тільки в спосіб життя батьків, але й у навколишню його обстановку. Поки маля ще занадто мале, потенційну небезпеку для нього нічого не представляє. Але коштує крохе навчитися плазувати, як всі навколо починає загрожувати його життю й здоров'ю. Тому дуже важливо підбудувати інтер'єри кімнат, для того, щоб захистити його від небезпеки. Сьогодні докладно поговоримо про вітальню кімнаті

Насамперед необхідно переглянути розміщення меблів у вітальні. Не варто розміщати її таким чином, щоб вільний простір тут нагадувало «злітну смугу». Саме тут маляти часто перевіряють свої здатності й швидкість перегони.  

Журнальні столики з гострими кутами або зі скляними стільницями несуть потенційну небезпеку для малят. Неспритний рух крохи й він може вдарити об кут стола або ж взагалі впасти на скляну поверхню.  

Меблі у вітальні повинна бути розташована таким чином, щоб вона не створювала яких-небудь закутків або тісних просторів. Важливо, щоб всі частини кімнати були на очах, тільки так вийде постійно контролювати чим займається маля

Особливо багато травм малюки одержують не від гострих кутів меблів або від її незручного розміщення. Найчастіше малята страждають через недбайливість батьків, які забувають закрити доступ до електричних приладів і розеток.  

Щоб маля не постраждало, необхідно всі розетки закрити спеціальними заглушками. Крім цього у вітальні найчастіше розташовуються найбільше техніки. Для безпеки маляти вся вона повинна перебувати в недосяжності для нього. Якщо є можливість, краще закривати всю техніку на ключ у шафі або ж ставити спеціальні дитячі «ворота».

До речі, такі «ворота» варто використовувати для закриття від малюка прихожей або сходи. Навіть якщо в гостиное є камін, можна придбати особливі механізми, що блокують будь-який контакт маляти з даною погрозою.  

Звичайно, маленькі малюки часто бруднять меблі у вітальні, щоб захистити її можна надягати на крісла й дивани дешеві чохли. А для того, щоб напольное покриття залишалося чистим навіть після малювання з малюком, на підлогу краще покласти недорогий коврик. 

За матеріалами сайту: - lovetoknow-m

Будет Вам Полезно
При создании интерьера гостиной важно учитывать то, насколько гармонично будут соче
Невеликі диванні подушки вже давно стали символом затишку й тепла в наших будинках. Д
Дизайн потолка это еще один способ добавить характерную черту и акцент в комнате. Де
Колись, що тільки з'явилися телевізори являли собою досить примітивні моделі, але во