Новые Советы

2771

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6131

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Дизайн напольних ламп віталень

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Дизайн напольних ламп віталень

Всім відомо, наскільки важливу роль грає висвітлення у квартирі: воно може, як бути вашим другом, підкресливши всю принадність навколишнього оточення, так і вашим недругом, що акцентує увагу на недоліках і дефектах. Висвітлення у вітальні найбільш обговорювана тема в родинах, адже вдало вставлене світло грає важливу декоративну функцію.  

Безумовно, верхнє світло головного освітлювального приладу задає загальний стиль і напрямок у створенні гармонічного інтер'єра вітальні кімнати. Але наявність тільки лише одного верхнього світла завжди буває мало. Якщо згадати про те, що у вітальні, як правило, сусідять один з одним відразу кілька функціональних зон, то світло в цьому випадку може відігравати роль поділяючого елемента.   

Виділення тих або інших ділянок у вітальні може відбуватися за рахунок розташування тут настінний або напольних ламп. М'яке світло, що виходить від них, акуратно підкреслить наявність тут певної функціональної зони. Приміром, напольная лампа в дивана стане не тільки джерелом світла тут, що знадобиться для читання книг або газет, але також зробить времяпровождение тут самим приємним.  

М'яке світло від напольной лампи, улюблений гарячий напій, цікава книга й теплий плед будуть асоціюватися у вас тільки з відпочинком і з моментами справжньої насолоди. Але ж саме емоції багато в чому формують позитивне або негативне відношення до обстановки, що панує, у кімнаті.  

Вибираючи напольная лампу для вітальні, варто враховувати загальний стиль приміщення. Досить безглуздо буде смотреться оригінальної форми напольний торшер у стилі ганьби-тік в атмосфері класичного стилю. Важливо, щоб напольная лампа повторювала основні елементи стилю вітальні. Приміром, прикрасою вітальні в стилі модерн стане кована напольная лампа з характерними елементами рослинної тематики.  

Напольная лампа може підкреслювати інтер'єр вітальні кімнати, зливаючись із нею по стилі й колірній гамі. А може напольная лампа бути центральним елементом інтер'єра, привертати увагу яскравим абажуром і незвичайною формою підстави

Будет Вам Полезно
Арки в сучасних квартирах стали чудовою заміною дверей. Якщо раніше приміщення обме
В останні роки стало надзвичайно модно сполучати вітальні й кухні. А мода ця пішла в
Камін — характерна деталь, використовувана в декорі багатьох стилів. Вони вносять
Вітальня кімната є однієї із самих відвідуваних гістьми місць, тому розробляючи її