Новые Советы

2771

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Варіанти облаштованості затишної вітальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Варіанти облаштованості затишної вітальні

Безумовно, ваша вітальня повинна бути тим місцем, де ви зможете повністю відчути комфорт, одержати можливість розслабитися. До того ж вітальня може бути використана вами для втілення в життя власних дизайнерських ідей і всіляких бажань.  

Якщо ви точно не знаєте, якого ефекту хочете домогтися у вітальні, або ж знаєте, але не розумієте, якими способами цього досягти, запропоновані варіанти облаштованості затишної вітальні вам у цьому допоможуть.  

Вітальня завжди була кімнатою, що демонструвала смаки й переваги хазяїв. Отож саме від даних переваг і варто відштовхуватися, перебуваючи перед нелегким вибором стилю й навколишнього оточення.  

Комбінація відтінків багато в чому координує наші подання про стильну й затишну вітальню. Приміром, білий і червоний — два прикордонних відтінки, один із яких є символом чистоти й бездоганності, а інший — вогню й пристрасті. Гра квітів, заснована на даному контрасті, є одним з моментів, що створюють сучасний і динамічний інтер'єр вітальні.  

Дворівневі підвісні стелі, сполучаючи в собі білий і елементи червоного, прекрасно доповнюються меблями червоного кольору

Мраморно-Біла вітальня вражає своєю незвичайною й холодною красою. Прекрасні білі меблі, білий текстиль, білосніжні оздоблювальні матеріали, можливо, виглядали б нудно, але не цього разу. Наявність сміливих колірних акцентів, у нашім випадку фіолетового відтінку, створює необхідний ефект.  

Наступний варіант оформлення вітальні відрізняється достатком нейтральної палітри, наявністю сучасних меблів і деякою присутністю кольору. Але сама головна особливість криється в скляній стіні, через яку проникає сонячне світло, заливаючи собою весь простір кімнати.  

Вітальня, що сполучить у собі синій і білий колір, нагадує про море й теплі славні дні відпочинку. Головний акцент тут робиться на зручні меблі й простий дизайн стін. Але самими головними на цьому тлі стають більші вікна, які просто потопають у достатку природного світла.  

Варіант оформлення вітальні в стилі мінімалізму відрізняється присутністю обмеженої кількості меблів, в основному, тільки тієї, котра дійсно необхідна. Простір кімнати виглядає більше легке, сучасне й молодим, а більше вікна служать важливим елементом, що прикрашає весь інтер'єр. 

Будет Вам Полезно
Вітальня сполучить у собі відразу кілька функцій, тому дуже важливо продумати всі ту
В последние годы стало необычайно модно совмещать гостиные и кухни. А мода эта пошла
Невозможно представить гостиную комнату без мягкой мебели. Удобная, мягкая и стильна
Не поспішаєте викидати стільці, що не підходять до нового інтер'єра. Якщо вони спрацьо