Новые Советы

2773

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Книжкові стелажі букіністів

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Книжкові стелажі букіністів

Читати книги в нашій країні любили завжди, тому самої головної «визначною пам'яткою» всіх поважаючих себе родин і будинків є значні колекції книг. При такому достатку літератури, включаючи не тільки книги, але й численні глянсові видання, виникає проблема, пов'язана з розміщенням книг.  

Вітальня кімната частіше інших використовується як кімната відпочинку. Тут ми любимо дивитися фільми або телепередачі, слухати музику й, звичайно ж, читати. Щоб завжди мати під рукою улюблену книгу й свою особисту бібліотеку, необхідно подбати про розміщення у вітальні книжкових полиць або ж книжкової шафи.  

Почнемо з розміщення книг на книжкових полках у вітальні. Всім відомо, наскільки небезпечний книжковий пил, тому, якщо ви вирішили для себе зберігати книги у вітальні на полках, помнете про це. Книжковий пил справжній ворог всіх аллергиков, та й абсолютно здоровим людям вона користі не приносить.  

Якщо для вас оптимальним варіантом розміщення книг у вітальні є полки, краще встановити закриті полки. Книжкові полки зручні тим, що вони, кріплячись до стіни, заощаджують простір кімнати. Закриті книжкові полки перешкоджають проникненню небезпечного книжкового пилу в кімнату. Але щоб пилу скапливалось якнайменше, необхідно регулярно проводити вологе збирання книжкових полиць.  

Книжкові полки у вітальні, як правило, мають скляні дверцята. Вони можуть бути матовими або ж глянсовими, але в кожному разі такі книжкові полки вдало впишуть в інтер'єр практично кожної вітальні

Зберігати книги за закритими дверцятами, звичайно, безпечно, але це може вплинути на їхній стан. Книги дуже швидко псуються, якщо в місцях їхнього розміщення немає доступу повітря. Важливо, щоб навіть у книжкових полках у вітальні були присутні хоча б невеликого вентиляційного отвору

Книжкові шафи у вітальні смотрятся більш солідно, ніж книжкові полки, та й по своїх розмірах книжкова шафа дозволяє розмістити більша кількість книг. Книжкова шафа у вітальні, як правило, являє собою закриту модель, за дверцятами якої зберігаються книги

Додати ізюминки в інтер'єр вітальні можна, якщо крім книг у шафі зберігати ще й милі серцю речі. Приміром, статуетки з кераміки, дерев'яні сувеніри або ж фотографія рідних — все це буде створювати особливу атмосферу сімейного затишку й благополуччя. 

Будет Вам Полезно
Камін і в цей час є «голубой» мрією багатьох хазяїв. Якщо власники приватних бу
Текстиль в гостиной помогает завершить общий образ интерьера комнаты, оживить ее и с
Если ваш бюджет не может «потянуть» масштабный ремонт, а вам так хочется сделат
Піаніно може стати прекрасним елементом декору, а вечори проведені в атмосфері музи