Новые Советы

2725

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6043

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2903

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Камін у стилі ганьби-тік

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Камін у стилі ганьби-тік

Звичні й традиційні каміни асоціюються в нас із класикою, домашнім комфортом і теплом. Але й аматори всього оригінального й не привітають вишуканою й вигадливі своєю врочистістю стилі в оформленні інтер'єрів і меблів можуть порадувати себе, вибравши камін у стилі ганьби-тік.  

Нагадаємо, що стиль ганьби-тік є представником ультрасучасних стилів в оформленні інтер'єрів. Даний стиль привітає індустріальні мотиви з більшою кількістю епатирующих предметів з металевим блиском і мінімалізм в оформленні приміщень. Каміни в стилі ганьби-тік також є унікальним і єдиним видом серед всіх інших камінів, які найчастіше вибирають люди звиклі вражати своїми нестандартними рішеннями.  

Якщо класичні каміни, в основному, виготовляються із граніту, цегли або мармуру, то для камінів ганьби-текли дані матеріали застосовуються дуже й дуже рідко. Тут віддається перевага вогнетривкому металу, склокераміці, вогнетривкому склу, дзеркалам і стійким синтетичним матеріалам.  

Каміни в стилі ганьби-тік будуть смотреться гармонійно тільки в минималистических інтер'єрах, що повторюють індустріальні мотиви. Зовсім не доречні каміни ганьби-тік у класичних і врочистих інтер'єрах.  

Удалі моделі камінів ганьби-тік нерідко можна поплутати з іншими предметами сучасного інтер'єра. Оригінальні варіанти обробки, форми й матеріали, використовувані для його виробництва з першого погляду можуть створювати зовсім іншу картину, що ні якому образом не ставиться до поняття каміна взагалі. Але тільки після більше пильного розгляду можна зрозуміти, що перед вами незвичайний і епотажний предмет інтер'єра, що також служить ще й джерелом тепла.  

За своєю формою камін у стилі ганьби-тік може повторювати будь-які геометричні фігури, а може втілити невтримну фантазію свого автора, ставши перед нами в сучасній незвичайній і незвичній формі для камінів у цілому.  

Саме оригінальність форми й незвичні матеріали для втілення в реальність моделі каміна ганьби-тік стають причиною неймовірно високої ціни таких сучасних екземплярів інтер'єрів. Але для тих, хто цінує унікальність і не хоче відтворювати у своєму будинку обстановки «як у всіх», такі витрати зовсім не важливі. Для них головне — втілення ексцентричних бажань. 

Будет Вам Полезно
Чудова розмаїтість оформлення інтер'єрів вітальні дає можливість підібрати конкрет
Чому меблі у вітальні повинна нести певну функцію й бути максимально утилітарної? Ди
Обои - один из важнейших составляющих  ремонта как в квартире, так и в доме. Поэтом
У кожному будинку, у кожній квартирі дизайнери намагаються втілити в життя не тільк