Новые Советы

2772

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Різдвяне оформлення вітальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Різдвяне оформлення вітальні

Свята люблять всі, але із самим більшим нетерпінням і трепетом ми очікуємо Новий рік і Різдво. Яскраві світні вітрини магазинів починають потроху втягувати нас в атмосферу передсвяткової підготовки. Ми хочемо також взяти участь у новорічній естафеті, запропонувавши кілька ідей оформлення їдальні в стилі Різдва.  

Зоряна нічна їдальня. Темно-червоні стіни, свіжі білі полотна й кілька паперових художніх оформлень — прекрасне тло для Рождественського стола.  

А хочете створити їдальню зимової країни чудес? Установите тло для чарівного новорічного свята з витонченими мотивами, виконаними в червоному й білому кольорі. Щоб зберігати традиційний колорит новорічного свята сучасн і новим використовуйте як основу кристально білий колір, а червоні-червону-червоне-червона-червоний-криваво -червоний — як акцент. Поставте простій, глянсовий стіл і шкіряні білі обідні стільці, щоб додати контраст стосовно темних стін

Насолоджуйтеся прекрасними моментами свята в настільки простий, але одночасно блискаючій атмосфері. У їдальні простежується шикарна атмосфера кантрі стилю із традиційними грязно-білими меблями й шпалерами із золотавими листочками. «Морозні» шишки й плетені частини додають столової особливий вид.  

Сильний колір і структура — зразок прикраси новорічної їдальні. Фіолетовий -фіолетові-темно-фіолетові шпалери з текстурним рожевим малюнком є акцентом даної їдальні поза залежністю від того чи наклеєні вони на одній стіні або по всім периметрі кімнати. Меблі повинна бути простий, але розкішної із глянсовим чорним обідніми столом і стільцями з високими спинками в багатому сливовому кольорі. Завершите образ новорічної вітальні золотавою доріжкою на столі й дзеркалом у бронзовій рамі.  

Будьте смелее, використовуючи настільки динамічний червоний колір у їдальні. Дотримуючись одного кольору, ви можете бути ледве грайливіше в художнім оформленні, не боячись перегнути ціпок з масштабом і кількістю прикрас.  

Новорічні свята є самими улюбленими й захоплюючими для малюків, тому змусьте їх відчути себе включеними в доросле торжество, створивши для них окремий дитячий стіл для свята

Будет Вам Полезно
Привычные и традиционные камины ассоциируются у нас с классикой, домашним уютом и те
Любая комната нашего дома, да и все жилище в целом, формируется благодаря различным м
Багато суперечок серед дизайнерів інтер'єрів виникає на ґрунті потреби або небажа
Если раньше гостиная была той комнатой, которая была предназначена только для прием