Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6125

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Вітальня в коричневих тонах

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Вітальня в коричневих тонах

Якщо сказати, що для більшості з нас бажання мати прекрасну, розкішну й витончену вітальню є однієї із пріоритетних завдань, це навряд чи когось зможе здивувати. Не секрет, що у вітальні ми проводимо найбільше часу, тут ми відводимо місце для прийому гостей, любимо насолоджуватися хвилинами відпочинку з домочадцями... Перераховувати всі, за що ми так любимо й цінуємо вітальню кімнату можна дуже довго, тільки головне питання: як зробити її більше гостинної й затишної, насамперед, для нас самих так і залишиться не отвеченним.  

Тому що прикрасити власну вітальню, щоб вона стала гарної, затишної й гостинної? Насамперед зверніть увагу на меблі, що і стане центром всієї кімнати. Мова йде про коричневі меблі, що споконвічно нерозривно зв'язується з теплом домівки

Але затверджувати, що тільки лише коричневий гарнітур і м'які меблі стануть рішенням вашої проблеми, досить складно й скоропалительно. Насправді, прикрашати вітальню кімнату, використовуючи коричневий колір тільки в меблях, занадто мало. Більше гармонічний інтер'єр вийде, якщо внести трохи коричневих «регуляторів» у загальну обстановку приміщення.  

Одним з таких «регуляторів» можуть служити карнизи для штор у тон основному кольору меблів. Але й цього занадто мало — стіни у вітальні краще також оформити в коричневій гамі. При цьому поверхня стін може також повторювати тон меблів або ж бути на один-два тонів світліше або темніше, щоб не створилося враження зливання всього воєдино.  

Не варто недооцінити білий колір при оформленні інтер'єра вітальні, де використовуються коричневі меблі. На чистому білосніжному тлі коричневі меблі виглядає особливо розкішної, підкреслюється її краса й изящность.  

Сама по собі коричневі меблі як би є уособленням серйозності й строгості, тому її форма повинна бути максимально простій. Прямі форми й лаконічний дизайн меблевих гарнітурів коричневого кольору виглядає в умовах вітальні прекрасно й здатний задовольнити навіть самий вимогливий і вимогливий смак.   

Якщо вашу вітальню прикрашає величезна коричнева бібліотека, установите в кімнаті великий коричневий стіл, за яким розмістите кілька витончених стільців того ж відтінку. Можна оформити подібний інтер'єр у більше сучасному стилі — стільці з нержавіючої сталі прекрасно впишуть в умови кімнати, а стіл зі скляною стільницею завершить почату роботу.  

Будет Вам Полезно
Саме зараз, коли за вікном уже середина осіни, хочеться як ніколи відчувати тепло й к
Вітальня сама по собі є досить універсальною кімнатою. Пряме призначення кімнати &mdas
Оформленню вітальні варто приділяти особливу увагу й намагатися сполучити не тільк
У минулому однієї із сімейних традицій була спільна гра в які-небудь настільні ігри.