Новые Советы

2722

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6039

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2901

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Вітальні типу модерн

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Вітальні типу модерн

Хочете привнести в інтер'єр вітальні краси й добірності? Тоді ваш вибір повинен упасти на популярний нині стиль модерн. З'явившись ще наприкінці дев'ятнадцятого століття, дане напрямок має численну армію шанувальників.  

Відмітною рисою стилю модерн в інтер'єрі вітальні — явні рослинні мотиви. Вітальня в стилі модерн максимально наближений до природи. Для її декору використовуються природні матеріали. Усе, що розташовано у вітальні в стилі модерн, включаючи й оздоблювальні матеріали, повинне один одного доповнювати й бути елементами одного цілого.  

Якщо говорити про обробку підлоги у вітальні модерн, те переважно перевага віддається дерев'яному паркету, у крайньому випадку, ламинату. Фактурний малюнок паркету тільки посприяє створенню атмосфери у вітальні, максимально приблизно до природи й природності

Декор стін у вітальні в стилі модерн виконується за допомогою шпалер з рослинними або квітковими принтами. Підбираючи підходящі для вітальні модерн шпалери, не варто захоплюватися варіантами з надмірною присутністю квітів. Ідеально впишуть у природний стиль інтер'єра вітальні «легені» і ненав'язливі рослинні мотиви. Якщо вас не влаштовують квіти, можна оклеить стіни шпалерами з малюнком у вигляді вертикальної смужки.  

Потовк краще зробити, використовуючи декоративну штукатурку, переважніше пастельних відтінків. Не забороняється, а навіть вітається наявність на стелі рослинного мотиву. Також можна розписати стеля мотивами живопису кінця дев'ятнадцятого століття. Тому що вітальня в стилі модерн виявляє собою природний початок, то для обробки стелі можна використовувати дерев'яні панелі.  

Меблі у вітальнях у стилі модерн відрізняється добірністю й надзвичайною естетикою. Переважно розташувати у вітальні невеликий диванчик, стільці, крісла в одного типажу, щоб це відповідало вимогам стилю модерн.  

Обробка м'яких меблів вітальні модерн є центральним елементом у всьому приміщенні. Використання для меблів таких тканин як жаккард, оксамит або гобелен, робить вітальню ще більш піднесеної й витонченої.  

Неодмінна умова для меблів у вітальні модерн — наявність вигнутих ніжок. 

Будет Вам Полезно
Оформлення квітами житлового приміщення, що одержало сучасну назву фітодизайн, існу
Небольшие диванные подушки уже давно стали символом уюта и тепла в наших домах. К том
Багато суперечок серед дизайнерів інтер'єрів виникає на ґрунті потреби або небажа
Читать книги в нашей стране любили всегда, поэтому самой главной «достопримечате