Новые Советы

2766

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2935

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Дизайнерський підхід до розміщення картин у вітальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Дизайнерський підхід до розміщення картин у вітальні

Будь-яка кімната нашого будинку, та й усе житло в цілому, формується завдяки різним дріб'язкам, що служать прикрасою будинку. Часом навіть маленька статуетка або картина можуть повністю змінити настрій у вітальні.  

Давайте поговоримо про те, де і як краще розташувати картини у вітальні. Насамперед вам необхідно підібрати картину по розмірі. Навіть у зовсім маленькій вітальні можна повісити картину, але її розмір не повинен перевищувати двадцяти сантиметрів  по довжиною стороні. Красиво будуть смотреться цілі композиції з маленьких картин на стіні у вітальні. Але важливо, щоб всі картини відповідали одному стилю й були обрамлені в однакові рамки.  

Більші по розмірі картини будуть доречні тільки в просторих приміщеннях з високими стелями. Якщо подібну картину розмістити навіть у середніх розмірах вітальні, то всі тут розташоване просто загубиться на її тлі. Але ж основне завдання картин — бути гармонічними аксесуарами й доповнювати інтер'єр, а не акцентувати на собі увага.  

Не можна, говорячи про вибір картин у вітальню, не сказати про все відоме навчання фен-шуй, що дає свої рекомендації в даній сфері.  

По-перше, ніколи не вішайте в житлових приміщеннях картини, що ілюструють сцени баталій, руйнівних нещасть, природних катаклізмів. Не варто вішати у своїй вітальні картини із зображенням старих людей, побитої посуду, небезпечних хижаків, зруйнованих будинків і зламаних дерев. Всі вони, відповідно до навчання фен-шуй, несуть тільки негативну енергетику, вносячи в будинок розбрат і нещастя.  

Якщо ви хочете домогтися в житті вагомих успіхів, зверніть увагу на картини й розташуєте їх у своїй вітальні, що зображують дорогу, що йде в обрій, або ж гарний обрій. У загальному всі твори картинного мистецтва з перспективою обдаровують жителів будинку енергією успіху, просуваючи вперед. 

Вибираючи картину для вітальні, ураховуйте загальну стилістику інтер'єра приміщення. Так у стилі ампір і інші вишукані стилі найкраще будуть смотреться картини в масивних, підходящих по колірній гамі до загального колориту кімнати, рамах. А от у сучасних інтер'єрах кращою прикрасою вітальні стануть чорно-білі картини-фотографії.  

Будет Вам Полезно
Гостиной каждый из нас отводит свою собственную роль, но, как правило, здесь мы привы
Иметь в доме оригинальные и поражающие воображение предметы, является мечтой для мн
Плоскі телевізори відкрили нові можливості для домашнього дизайну. Їхня легка вага
Интерьер любого помещения складывается из различных деталей — от самых крупных и