Новые Советы

2673

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2512

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5957

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2861

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Затишна вітальня: варіанти сучасних крісел

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Затишна вітальня: варіанти сучасних крісел

Саме зараз, коли за вікном уже середина осіни, хочеться як ніколи відчувати тепло й комфорт. Як приємно, придя з роботи або прогулянки по вогких вулицях, зробити чашку улюбленого чаю, укутатися в плед і влаштуватися в затишному кріслі перед екраном телевізора для перегляду цікавого фільму. Давайте ознайомимося з новинками дизайнерських моделей крісел, відпочинок у яких буде по -особливому комфортним

Приваблива, практично футуристична інтерпретація класичного магнатсько навряд чи кого залишить байдужим. Сучасний і динамічний дизайн меблів начебто спеціально створений для комфорту, тому що здатно підбудовуватися під безліч сидячих положень. Форма магнатсько була навіяна зробленими формами раковини. Це надає моделі гарний і органічний дизайн.  

Сталева конструкція стільця створена без присутності тут яких-небудь поперечних ліній. Це забезпечує плавність ліній і вільний рух магнатсько. «Раковина» самого крісла виготовлена з високоякісної пластмаси. Споконвічно дана модель випускається у двох стандартних квітах — білому й чорному.  

Магнатсько дизайнера Ееро Арнио є зовсім новим визначенням серед сучасних магнатсько. Автор даної моделі відомий своїм проектом стільця, що повторює вигини тіла. Але магнатсько, створене з формованого пластику, споконвічно виділяється серед маси сучасних моделей. Пластикова основа крісла оббита чорною шкірою. Навіть хвилини відпочинку в такому кріслі по-справжньому роблять щиру приємність.  

Дизайнер Скотт Уилсон розробив відразу дві конструкції — магнатсько й двомісний диван. Даний проект відрізняється неймовірно гладкими й м'якими лініями. Але їхня основа зроблена зі сталі, що надає виробу більшу міцність. Зовні дизайн комплекту меблів виглядає ультрасучасним, жаль, що в широкому продажі він з'явиться ще не незабаром.

«Скат» - нове сучасне магнатсько, що не схоже ні на яку будь-яку модель крісел. Можна сказати, що «Скат» є інтерпретацією майбутнього, представляючи новий погляд на класичний варіант меблів. Ця модель покрита білосніжною шкірою, що надає меблям більше динамічний і сучасний дизайн. 

Будет Вам Полезно
Использование белого цвета в интерьере комнат не новое течение. Для одних белоснежны
У справжні дні телевізор уже не є ознакою статку або високого соціального стану. Дан
Споконвічно барний столик взагалі жодним чином не ставився до елементів домашнього
Ви є гордим власником величезної колекції книг, але одна деталь засмучує вас — у в