Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Прикраса камінів і полиць

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Прикраса камінів і полиць

Камін сам по собі є особливим і прекрасним елементом декору, що підкреслює стиль вітальні кімнати. Каміни символізують домівка, тепло рідного будинку, тому установка каміна у вітальні в цей час знову завойовує свою колишню популярність. Але камін неможливий без особливих аксесуарів, службовців йому прикрасою.  

Бажання будь-якої людини привнести у свій будинок красу цілком зрозуміло. Камін у цьому змісті і є той самих елемент прекрасн, здатного повністю змінити всю атмосферу й настрій вітальні кімнати. Якщо камін являє собою звичайну нішу, можна прикрасити даний куточок у вітальні картиною, розташованої прямо над каміном.  

Прикрасою каміна може стать і раритетна зброя, як холодне, так і вогнепальне. До того ж над каміном можна розмістити, приміром, ваш фамільний герб, що ви здатні придумати самі, склавши свій власний ескіз.  

Але найчастіше при установці каміна над ним пристроюють поличку. От вона й може стати тим, місцем, де будуть розташовані різні дріб'язки, що формують декор каміна. Залежно від того, у якому стилі виконана ваша вітальня, залежить і те, що саме буде прикрашати ваш камін.  

Більше врочисті й помпезні стилі інтер'єра вітальні можна доповнити, якщо прикрасити полку каміна стародавніми годинниками. Високі годинники в корпусі з каменю або бронзи тільки підкреслять тонкий смак і вибірковість хазяїв будинку.  

Можна декорувати коминкову полицю різними керамічними статуетками. Навіть масивні вироби із бронзи можуть стати прикрасою каміна. Взагалі кожний формує декор каміна по своєму бажанню й перевагам. Навіть розмістивши тут целую композицію із сімейних фотографій, ви зможете внести свою лепту у формування загального стилю вітальні кімнати.  

Не варто забувати й про те, що навіть елементи, необхідні для обслуговування каміна будуть  виступати в ролі декоративних елементів. Прикрасити камін можна за допомогою спеціального екрана, що захищає від іскор людей і підлога біля каміна.  

Гарний савок і віник, необхідні для збирання біля каміна, можна розмістити поруч із ним, розташувавши на спеціальному гачку. Навіть в'язання дров, розташоване біля каміна, створить свою атмосферу навколо центрального місця у вітальні — каміна. 

Будет Вам Полезно
У житті будь-якої людини наступає момент, коли йому набридає наклеювати в Новий рік с
Вы так счастливы тому, что совсем недавно приобрели последнюю модель современного п
Стиль модерн в оформленні інтер'єрів квартир і будинків зародився ще на початку двад
В жизни любого человека наступает момент, когда ему надоедает наклеивать в Новый год