Новые Советы

2727

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2548

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6046

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2904

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Втілення сміливих ідей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Втілення сміливих ідей

Вітальня є центральною кімнатою будинку. Це місце, де збираються всі домочадці, що приходять гості, щоб поспілкуватися й розслабитися. Меблі й обстановка у вітальні можуть установити особливий тон для всього, що відбувається тут. Із цього треба, що меблі у вітальні — центральний елемент при прикрасі будинку. Якщо ви не відносите себе до аматорів усього стандартна й звичного, то нижчеописана ідеї унікального й незвичайного дизайну вітальні меблів можуть бути корисними для вас.  

Аматори раритетних автомобілів, можливо б, і хотіли привнести в інтер'єр якісь деталі даної тематики. Звичайно, розмістити цілий автомобіль в умовах типової квартири, м'яко говорячи, проблематично. А що якщо використовувати тільки якусь частину, приміром, кушетку у вигляді автомобільного сидіння  Aston Martin DB6? Роздобувши таку модель меблів, ви точно будете почувати себе Джеймсом Брюссельським, що у перервах між завданнями сидить не кушетці й дивиться свої улюблені фільми.  

Хочете постійно відчувати себе в безпеці або ж знову відчути себе малюком? Зверніть увагу на незвичайну модель стільця-восьминога. Зроблені із тканини, заповненої кульками пінопласту ніжки стільця, у буквальному значенні обіймають вас, коли ви читаєте або дивитеся телевізор, приміром, фільм жахів.  

Дизайн шафи Plop! Настільки незвичайний і універсальний, що здатно дійсно стати одним з нестандартних рішень оформлення інтер'єра вітальні. Зроблені полки й сама основа шафи з рифленого картону, рятують від проблеми, що так властива більшості меблевих гарнітурів. Модель шафи дозволяє в будь-який момент перенести або перевести конструкцію. Причому вам залишається тільки забрати всі речі з полиць і скласти їх.

Журнальні столики є невід'ємною частиною інтер'єра вітальні кімнати. Але так ви віддаєте перевагу оригінальним речам, традиційні моделі для вас занадто нудні. Ми ж пропонуємо вам досить незвичний варіант оформлення вітальні, використовуючи для цього журнальний столик «Вогонь і Лід». Використовуючи його в себе у вітальні, ви одержуєте можливість відразу вирощувати квіти й любуватися полум'ям вогню.  

Журнальний столик складається із двох секцій, кожна з яких відкривається тоді, коли закривається інша. Поки горить вогонь, ваші рослини перебувають під кришкою першої секції, коли ж ви хочете продемонструвати свої зелені насадження, ви просто відсуваєте кришку на сторону вогню. 

Будет Вам Полезно
Хоча останнім часом дизайнери воліють при складанні інтер'єра обходитися без стінк
Если немножко призадуматься и отойти от обзора интерьеров современных квартир в нов
Гостевая спальня сама по определению является комнатой, предназначенной для отдыха
Здавалося б, такий похмурий і одночасно загадковий колір, як чорний, зовсім не підход