Новые Советы

2771

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6131

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Електрокамин своїми руками

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Електрокамин своїми руками

Камін і в цей час є «голубой» мрією багатьох хазяїв. Якщо власники приватних будинків ще можуть установити в себе справжній камін, хоча й тут виникає безліч проблем, то жителям типових квартир доводиться тільки мріяти про посиденьки в теплого каміна. На щастя, альтернативою звичайному каміну зараз виступає електрокамин.  

Купити й установити електрокамин навіть у звичайній квартирі — питання легко розв'язуваний. Хоча його покупку не можна назвати економічної, але все-таки сам електрокамин коштує не так вуж і дорого в порівнянні з порталом для нього. Щоб купити більше менш підходящий для вас портал, прийде викласти пристойну суму.  

Але тим людина й унікальна, що намагається завжди знайти найбільш легкий варіант, використовуючи свої творчі здатності. Звичайно, якщо ви хоча б небагато знайомі зі столярними роботами й у вас є весь необхідний інструментарій, то ціна створення електрокамина своїми руками буде мінімальною. У противному випадку ви значно витратитеся тільки на покупку самих інструментів, не включаючи оздоблювальних матеріалів. Але в кожному разі, ви завжди можете звернутися по допомогу до друзів, що мають досвід в опоряджувальних роботах.  

Отже, мрія про створення електрокамина своїми руками не залишає вас? Тоді приступайте до її здійснення! Для початку вам необхідно вирішити, де і яким образом буде розташовуватися ваш електрокамин. Виходячи із цього й варто приступати до роботи.  

Створіть макет майбутнього обрамлення електрокамина, що ви хотіли б виконати своїми руками. Розміри порталу електрокамина прямо залежать від розміру самого приладу. Портал електрокамина може походити на той, котрим обрамляють справжні каміни. Для обрамлення можна використовувати камінь або декоративну плитку, а можна створити портал зі сполучення дерева й каменю.  

Але для створення порталу для електрокамина своїми руками необхідно спорудити каркас із гипсокартона. Розміри колон, його ширина прямо залежать від ваших бажань і розмірів електрокамина. Коли каркас порталу електрокамина створений, переходите до його декору.  
 

Для того, щоб зробити електрокамин своїми руками наближений до традиційного, використовуйте для його обрамлення плитку, що імітує натуральний камінь або цегельна кладка.  

Ще один важливий момент — щоб зовнішній вигляд електрокамина не був зіпсований проводами, що стирчать, заздалегідь продумайте установку розетки усередині порталу

Будет Вам Полезно
В каждом доме, в каждой квартире дизайнеры стараются воплотить в жизнь не только нов
Не поспішаєте викидати стільці, що не підходять до нового інтер'єра. Якщо вони спрацьо
Багато господарок уже оцінили переваги використання сервировочних столиків. Зручні
Камін — характерна деталь, використовувана в декорі багатьох стилів. Вони вносять