Новые Советы

2725

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6043

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2903

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Декоративний фонтан своїми руками

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Декоративний фонтан своїми руками

Всі частіше в інтер'єрах будинків можна побачити кімнатні декоративні фонтани. Вони по праву займають почесне місце серед інших елементів, привносячись у приміщення затишок і гармонію. Купити декоративний фонтан бажають багато хто, але лише одиниці знають, що створити не менш приголомшливі моделі декоративних фонтанів можна й своїми руками.  

Дивлячись на таке чудо, як декоративний фонтан, складно уявити собі, як можна створити таке чудо своїми руками. Але насправді, складного в такій роботі нічого немає. Головне, що буде потрібно від вас — дотримання основних рекомендацій, що допомагають зробити декоративний фонтан своїми руками гарним і якісним.  

Як зробити декоративний фонтан? Можна сказати, що для його створення вам знадобиться буквально все, що можна знайти в себе вдома або докупити, не витративши при цьому великої суми грошей. Насамперед, задумайтеся над тим, що ж буде основою вашого декоративного фонтана. Це може бути більша глиняна ваза або горщик, кашпо для квітів або ж інша не менш міцна ємність.  

Щоб ви не вибрали для створення основи декоративного фонтана своїми руками, стежите за тим, щоб на дні не було отворів, з яких буде випливати вода. Приміром, кашпо або горщик для квітів завжди містить на дні дірочки, заклеїти їх можна епоксидним клеєм

Крім самої ємності для декоративного фонтана, не менш важливу роль грає й установка механізму для циркуляції води. У ролі насоса для циркуляції води може добре виконати акваріумна помпа. Її встановлюють на дні ємності, надягають на неї шланг, що часто використовується для чищення акваріумів. Розмір шланга не повинен бути більшим, тому що трохи пізніше його треба буде декорувати.  

Помпу вкривають поліетиленовою плівкою, на якій прорізаний отвір розміром з діаметром шланга. Поверх плівки насипають керамзит і знову накривають плівкою, при цьому через плівку знову ж просовують шланг. Поверх плівки насипають декоративні камушки, черепашки. Можна також використовувати для цього різнобарвний акваріумний ґрунт.  

Тепер переходимо до декору шланга. Можна взяти кілька великих каменів або раковин і створити конструкцію висотою рівній висоті шланга. Головне, щоб конструкція мала усередині порожнина, щоб її можна було надягти на шланг. Фінальним акордом повинна стати установка великої гарної раковини на шланг або будь-який інший предмет. Важливо, щоб у них був просвердлений заздалегідь отвір, у якому й буде ховатися шланг.  

Тепер залишається залити у фонтан воду й перевірити роботу декоративного фонтана, створеного своїми руками. 

Будет Вам Полезно
На сегодняшний день, даже ближайший крупный мебельный магазин предложит потребител
Гостиной комнате мы отдаем одну из самых ответственных ролей — встреча и прием гос
Сегодняшнее развитие технического прогресса идет вперед семимильными шагами. Еще ка
Каміни неймовірно популярні не тільки у вигляді декоративних елементів, але у вигля