Новые Советы

2733

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2556

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6061

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2910

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Наливні підлоги у вітальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Наливні підлоги у вітальні

Любою ремонт передбачає педантичних підхід до обробки всіх поверхонь кімнати. Але найважливішим етапом є вибір найбільш міцного й довговічного матеріалу для обробки підлоги. Наливні підлоги в останні роки стали саме тим видом обробки, які дозволяють зробити ідеально рівну, міцному й легку в збиранні поверхня.  

Наливні підлоги споконвічно використовувалися в обробці промислових і торговельних приміщень. Але з появою поліуретанових наливних підлог, їхнє використання стало звичним і для житлових приміщень, зокрема,  для віталень

Наливні підлоги являють собою суміші, що самовирівнюються. Всі види наливних підлог, крім поліуретанових використовують для створення основи для укладання інших матеріалів. Наливні поліуретанові підлоги після заливання зовні схожі на лінолеум — мають таку ж гладку поверхню, на ньому відсутні шви й зазори. Саме тому поліуретанові наливні підлоги найчастіше називають фінішними.  

Насправді, наливні підлоги можна зробити в себе будинку й своїх рук. Головне, підготувати поверхня підлоги до роботи. Спочатку перед наливом підлог всі старі покриття повністю віддаляються з підлоги, включаючи залишки старого клею або мастики.  

Для того, щоб наливна підлога своїми руками вийшов рівним, поверхня підстави покривають шпаклівкою. Дана процедура необхідна для того, щоб закрити всі можливі тріщини або відколи.  

Наступним етапом перед наливкою підлог є покриття підлоги ґрунтовкою. Це процедура завершує процес вирівнювання підстави. Справа в тому, що в шарі шпаклівки могли утворитися мікротріщини, які варто закрити. Нерідко доводиться покривати підлога ґрунтовкою двічі.  

Перед заливанням наливної підлоги на нижній частині стін за допомогою рівня необхідно визначити висоту підлоги й зробити позначки. Готовити суміш для наливної підлоги нескладно, головне, дотримуватися всіх умов, зазначених в інструкції.  

Взагалі зробити наливна підлога своїми руками не складно, важливо починати процедуру із самої далекої від дверей стіни, поступово просуваючись до виходу. Порцію суміші виливають на підлогу, після вирівнюють за допомогою шпателя.  

Далі необхідно визволити із суміші пухирці повітря. Дана процедура виконується особливим валиком із шипами. Наявність повітря в наливній підлозі — перша причина недовговічності покриття.  

Декоративні наливні підлоги смотрятся в інтер'єрі вітальні досить ефектно. Тому що поліуретанові підлоги є фінішними й немає необхідності укладати на них додаткові напольні покриття, те можна самостійно створити на ньому малюнок за допомогою трафаретів. Після контури малюнка можна зафарбувати, а зверху покрити всі ласий.  

Будет Вам Полезно
Мабуть, саме центральне й важливе місце серед всіх приміщень у квартирі займає віта
Гостиной комнате мы отдаем одну из самых ответственных ролей — встреча и прием гос
Камин и в настоящее время является «голубой» мечтой многих хозяев. Если владел
Вітальні кімнаті ми віддаємо одну із самих відповідальних ролей — зустріч і прийо