Новые Советы

2671

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2511

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5950

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2859

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Типи топлення в камінах

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Типи топлення в камінах

Каміни неймовірно популярні не тільки у вигляді декоративних елементів, але у вигляді цілком функціональних джерел тепла. Важливу частину каміна становить його топлення, що розташовують у вже готовий цегельний або кам'яний каркас. Топлення каміна гарантує відмінну роботу каміна в цілому.  

Більше міцні й довговічні при використанні чавунні топлення для камінів. У чому причина? Справа в тому, що чавун — метал, що по своїх властивостях ідеально підходить для непростих умов, що панує усередині каміна. Чавунне топлення не боїться впливи високих температур. Якщо інші матеріали топлення можуть деформуватися під дією вогню, то чавунне топлення буде зберігати свій вид і якості довгі роки.  

Чавунні топлення ще гарні й тим, що при тривалій бездіяльності каміна його поверхня не буде піддана корозії. По цієї причин, якщо коштує питання про вибір матеріалу для топлення каміна, краще зупинити свій вибір на чавунному топленні. У цьому випадку ви можете не турбуватися про збереження свого каміна в ідеальному стані рідко розпалюючи в ньому вогонь.  

Топлення для камінів можу бути зовсім різних видів. Приміром, топлення для каміна відкритого типу дозволяє любуватися без проблем живим полум'ям. Відкриті топлення для каміна відкривають огляд з однієї або декількох сторін. Але встановлювати такого роду топлення не рекомендується в будинках з малюками.  

Якщо в будинку є малюки або ж ви боїтеся, що вогонь і сліди від його горіння можуть проникнути в кімнату, краще використовувати топлення закритого типу. І тут їсти можливість любуватися вогнем, тільки ви й ваш близькі будете захищені від нього за допомогою вогнетривкого скла.  

Закриті топлення для камінів також діляться на два типи, що відрізняються друг від друга системою закривання вогню. Гарної й зручної у використанні є топлення - гільйотина. Міцне скло піднімається за рахунок механізму нагору, відкриваючи повний огляд живого вогню. Інший вид закритого топлення для каміна являє собою систему розстібних дверок.

Каміни кутові припускають установку кутового топлення. У такому топленні встановлюється різноманітної форми стекло. Але якої би форми не було скло, для кутових топлень властив двосторонній огляд полум'я.  

Будет Вам Полезно
Известно, что стиль помещения формируют все элементы, объединяясь в единое целое. Но
При создании интерьера гостиной важно учитывать то, насколько гармонично будут соче
Кафельные печи в последние годы стали особенно популярны как у нас, так и во многих ст
Дизайн потолка это еще один способ добавить характерную черту и акцент в комнате. Де