Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Електрокамин - у чому його плюси?

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Електрокамин - у чому його плюси?

Камін в інтер'єрі будинку створює неповторну атмосферу затишку, що панує, і сімейного тепла. Не зрячи за давніх часів вогнище було символом міцної й дружної родини. І в сучасний час багато хто бажають привнести хоча небагато гармонії й затишку у звичну зупинку, установлюючи у своєї будинку камін

Щасливчики, які можуть насолоджуватися справжнім видом вогню й заходом палаючих дров дуже мало, як правило, це хазяї приватних будинків. На жаль, установка справжнього каміна в типових квартирах пов'язана з більшими труднощами й практично неможлива. Але відмінною альтернативою реальному вогню в каміні може стати електрокамин, здатний вписати в будь-який інтер'єр квартири.  

Електрокамин зручний тим, що його можна встановити в будь-якій кімнаті квартири, не турбуючись про те, є чи чи витяжка ні. Електрокамин може стати чудовою прикрасою інтер'єра їдальні, вітальні, кухні й навіть спальні.  

При покупці електрокамина найчастіше приділяють увагу його зовнішньому вигляду, а точніше його гарної картинки, що імітує вогонь. Крім даної імітації електрокамин буде служити й джерелом тепла в інтер'єрі квартири. Але електрокамин гарний тим, що навіть при виділенні тепла його поверхня не нагрівається, тому його можна облицювати абсолютно будь-яким матеріалом.  

Якщо ви хочете створити імітацію справжнього каміна з використанням електрокамина, облицюйте його цеглою. Можна навіть створити незвичайне й дороге оформлення електрокамина, якщо облицювати його справжнім деревом. Така конструкція додасть інтер'єру квартири особливого шику й важливості.  

Як правило, електрокамини розташовують уздовж стін, установлюють у спеціальні ніші, а іноді навіть ставлять у самому центрі кімнати. Але коли немає досить місця для установки електрокамина в інших місцях, його воліють розташовувати в куті. Кутові електрокамини компактні й дозволяють заощаджувати простір для створення інших шедеврів в інтер'єрі кімнати.  

Електрокамин — прекрасна можливість обзавестися своїм каміном, але позбутися при цьому від постійної необхідності доглядати за ним, забирати сажу, купувати дрова. Підсилити відчуття від знаходження  поруч із каміном можна, якщо в тій області, де буде розташовуватися камін створити за допомогою гипсокартновой конструкції імітацію димоходу. Нижню частину обробляють традиційними матеріалами для каміна, і перед вами цілком гідна заміна справжньому каміну. 

Будет Вам Полезно
Чому меблі у вітальні повинна нести певну функцію й бути максимально утилітарної? Ди
Облаштованість вітальні кімнати важливий етап у ремонті всієї квартири. Вітальня час
Говорять, що людина здатна нескінченно дивитися на те, як тече вода, і на те, як горить
Много споров среди дизайнеров интерьеров возникает на почве надобности или нежела