Новые Советы

2732

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2554

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6059

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2909

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Журнальний стіл-трансформер

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Журнальний стіл-трансформер

Вибір необхідних меблів іноді заганяє в глухий кут: як підібрати меблі для будинку, щоб вона сполучала в собі відразу ж кілька функцій? Нерідко проблеми виникають при виборі стола для вітальні. Як бути, якщо тут необхідний повноцінний обідній стіл, а також журнальний столик, але при цьому простір кімнати обмежений?  

Вирішити подібного роду дилему можна досить швидко й легко. У будь-якому магазині меблів ви можете знайти в продажі журнальний столик-трансформер, що допоможе втілити вашу мрію. Столик-Трансформер змінює свою форму, стаючи ширше, вище або длиннее.  

Купите столик-трансформер у магазині, і ви зможете вписати в інтер'єр свого будинку стіл, що буде легко змінювати свою форму, уписуючись у будь-яку, навіть у саму малогабаритну квартиру. Зробивши вибір на користь журнального столика-трансформера, ви раз і назавжди забудете про громіздкі обідні столи.  

Журнальний столик-трансформер відмінно впише в інтер'єр квартири людей, що воліють вільний стиль, обходячись набором тільки самих необхідних меблів. Приміром, родині із двох чоловік немає потреби купувати великий обідній стіл. Приймати їжу вони можуть і за барной стійкою на кухні, тим більше даний варіант заощаджує простір малогабаритної кухні. У випадку, коли в будинок приходять гості, виручити може стіл-трансформер, що перетворюється зі звичайного журнального в справжній обідній, здатний розмістити всіх гостей.  

Зробивши вибір на користь журнального столика-трансформера, ви рятуєте себе від болісного вибору підходящих містких обідніх меблів. Столики-Трансформери залучають свої розмаїтістю: крім звичного дерева, столики виготовляють ще й зі скла. Та й самі столи-трансформери мають різну форму. Вам залишається вибрати тільки той, котрий найкраще впише у ваш інтер'єр.  

Скляний стіл-трансформер створює відчуття легкості й невагомості, що панує в кімнаті. Якщо дерев'яні столи виглядають завжди масивними й громіздкими, поза залежністю від розміру, то скляний стіл-трансформер позбавлений таких властивостей.  

Вибираючи меблі для будинку, особливо для того, де є малюки, варто подумати й про безпеку маленьких членів родини. У цьому плані круглий стіл-трансформер, позбавлений гострих кутів стане найкращим варіантом. 

Будет Вам Полезно
Жилое пространство мужчины должно подчиняться его правилам и требованиям к комфорт
В каждой квартире гостиная комната служит для разных целей. Кто-то каждый вечер соби
Ви є гордим власником величезної колекції книг, але одна деталь засмучує вас — у в
Главное украшение любой гостиной, конечно же, телевизор. Научно технический прогрес