Новые Советы

2674

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2512

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5959

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2861

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Квіткові тенденції в інтер'єрі

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Квіткові тенденції в інтер'єрі

Цього року квіткові принти із тріумфом вертаються в різних проявах, але для нас найважливішим є те, як ці принти використовуються в декорі інтер'єра. Популярність квіткових мотивів цілком з'ясовна, адже саме вони створюють настільки невагоме й ніжне відчуття від перебування поруч із предметами й аксесуарами такого роду

Дизайнер Исаак Мизрахи працював над лінією дизайнерських ідей по оформленню домашнього декору. Робота була настільки засекреченої, що журналісти не могли одержати доступ до моделей протягом року. Але коли всі роботи були закінчені, квіткову колекцію побачив мир. Вона включала в собі постільна білизна, декоративні екрани, посуд і навіть декоративні фіранки для душу із зображеннями великих квітів, починаючи від незвичайних яскравих жовтогарячих тюльпанів, закінчуючи незвичними й приємними для очей фіолетовими і яскраво-рожевими ромашками.  

Прикрасою вітальні кімнати по праву може стати обтічної форми стілець, оббитий тканиною зі стовідсоткової бавовни з иWdtnjзображением ніжних рожевих троянд. Основа стільця — деревина вільхи, що перетворює дану модель не тільки в прекрасний утвір автора, але й цілком стійкі й міцні меблі.  

Тепер ви можете сміло ходити по квітковому полю, не боячись ушкодити жоден квітку. Килимові покриття із зображенням лілій і калл чудово вписуються в сучасні інтер'єри, зм'якшуючи їх і привносячись особливу ніжність в атмосферу правильних форм. Килими можуть бути виконані в різних розмірах, починаючи від невеликих барвистих ковриков, закінчуючи масштабними полотнами. А стовідсоткова вовна, використовувана при їхньому виробництві подарує вашим ногами справжнє блаженство й збереже тепло.  

Художник Джуди Ріс славиться тим, що змогла скомбінувати між собою сучасні тенденції й багатовікові традиції мистецтва вишивання. Кожна її робота це шедевр ручної роботи. В основному вона пропонує свої роботи у вигляді невеликих вишитих вручну подушок. Її подушки виділяються незвичайно чистим, простим і яскравим дизайном.  Джуди працює з майстрами з північної Індії, які пропонують їй перевести її проекти в тривимірні добутки мистецтв

Будет Вам Полезно
Текстиль у вітальні допомагає завершити загальний образ інтер'єра кімнати, пожвавит
Сучасні телевізори із плоским екраном є справжнім проривом, у порівнянні з моделями
В настоящем году цветочные принты с триумфом возвращаются в различных проявлениях,
Гостиной комнате мы отдаем одну из самых ответственных ролей — встреча и прием гос