Новые Советы

2720

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6038

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2900

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Журнальний хит у вітальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Журнальний хит у вітальні

Журнальні столики, з якими ми пропонуємо вам ознайомитися, загострюють на собі увага, задають певну атмосферу. Створюючи сполучення журнальних столиків з іншими меблями у вітальні або ж використовуючи їх як окремі деталі, у вас вийде внести смілива заява винтерьер.

Журнальний столик не повинен перевищувати по висоті підлокітник дивана або крісла, біля якого він коштує. Якщо ви хочете встановити на столику лампу, переконаєтеся в тім, що нижній край абажура перебуває не вище рівня очей людини, що сидить на дивані. Світло від лампи повинен падати на сторінку, а не бити по очах. Коли ж ви хочете використовувати журнальний столик для робіт за ноутбуком або для їжі, то в цьому випадку висота його може бути ледве вище підлокітників.  

Універсальний журнальний столик  від Dwell може бути використаний як автономний елемент, а може бути однієї із чотирьох складових частин модульного столика.  

Дзеркальний журнальний столик — чарівна модель сучасного дизайну меблів. Столик у формі ідеального квадрата за рахунок дзеркальної поверхні, безумовно, займе одне із центральних місць у вашій вітальні. Дзеркальна поверхня відбиває природне світло, розсіюючи його по вітальні. До того ж дзеркало створює ілюзію простору.  

Журнальний столик від Content by Conran відразу ж заявляє про себе завдяки незвичайній конструкції, створеної з товсті й міцні проведення. Стиль вітальні може повністю змінитися в кращу сторону, приобретя сучасні нотки

Наступна модель журнального столика являє собою комбінацію із трьох столиків, що відрізняються друг від друга розміром кожного з елементів.  Споконвічно подібна ідея втілилася ще в 1956 році, а от сучасна модель є її перевиданням, але вже в чорному кольорі

Журнальний столик, що складається із двох елементів, є продуктом компанії IKEA. Парі журнальних столів, що представляють собою одну целую конструкцію, потрібне вільний простір у вітальні. Якщо ж ви не користуєтеся приставною частиною, її можна завжди сховати усередину іншого стола. 

Будет Вам Полезно
Камин для многих давняя и заветная мечта о своем уголке уюта и тепла. Ведь помимо эст
Гостиная сама по себе является достаточно универсальной комнатой. Прямое предназна
Читать книги в нашей стране любили всегда, поэтому самой главной «достопримечате
Любой ремонт предусматривает щепетильных подход к отделке всех поверхностей комнат