Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2587

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6139

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Модні меблі зі скла

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Модні меблі зі скла

Вітальня нерідко стає місцем зосередження відразу декількох функціональних зон. Щоб кожна з них гармонійно існувала з іншими й вдало вписувалася в загальний стиль інтер'єра, доводиться продумувати до самих дріб'язків дизайн інтер'єра вітальні кімнати.  

Найчастіше вітальня кімната зосереджує в собі крім традиційної зони відпочинку ще робочу й обідню зону. Виділити кожну фахівці радять підходящими меблями. Але, погодитеся, наявність великої кількості меблів тільки перевантажує й робить занадто важким весь інтер'єр головної кімнати у квартирі.  

Вийти зі складної ситуації можна, якщо використовувати для створення інтер'єра вітальні меблі зі скла. Унікальність меблів зі скла в тім, що навіть при тім, що ці меблі все-таки займають своє місце в кімнаті, вона створюють ілюзію вільного простору. Тому навіть кілька елементів меблів зі скла не перевантажать загальний вид вітальні, а, навпаки, зроблять його більше сучасним і «економічним».  

Частими «жителями» вітальні є журнальні столики. Це тільки на самому початку переробки вітальні здається, що в ньому немає необхідності, але наприкінці нерідко приходить розуміння того, що в приміщенні не вистачає якоїсь деталі, якої й може стати журнальний столик. Виготовлений зі скла, журнальний столик привносить в інтер'єр вітальні свою оригінальність, стаючи одним і найкрасивішими предметами меблів.   

Меблі зі скла може бути виготовлена як із глянсового й прозорого скла, так і з матового або ж з малюнком. Варіанти меблів на замовлення величезний — кінцевий результат залежить тільки від вибору самих хазяїв, від того, якого ефекту вони хочуть домогтися в себе у вітальні.  

Обідній стіл зі скла також може зайняти своєї місце у вітальні. Навіть об'ємний по своїх розмірах скляний стіл не буде зрительно займати стільки місця, як тієї ж моделі й розмірів стіл, але тільки з дерева. Можна прикрасити вітальню й невеликим розсувним скляним столиком. У зібраному виді він буде являти собою акуратну й мініатюрну модель, у розібраному — зможе розмістити за собою всіх членів родини.  

Меблі зі скла на замовлення зараз представлена ще й у вигляді скляних комп'ютерних столів. Такі оригінальні й стильні моделі скляних меблів стануть справжньою прикрасою робочої зони у вітальні.  

Меблі зі скла тільки зовні здається такий тендітної й ненадійної. Насправді, виготовлення меблів зі скла в цей час перетерпіло численні зміни. Сучасні меблі зі скла відрізняються міцністю й довговічністю, нарівні з дерев'яними меблями, скляна також уважається екологічно безпечної для людини. 

Будет Вам Полезно
В прошлом одной из семейных традиций являлась совместная игра в какие-либо настольн
Як відомо, особлива аура у квартирі створюється саме із дріб'язків і деталей – це м
Говорять, що людина здатна нескінченно дивитися на те, як тече вода, і на те, як горить
Споконвічно барний столик взагалі жодним чином не ставився до елементів домашнього