Новые Советы

2673

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2512

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5957

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2861

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Вибір кращої LCD плазми

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Вибір кращої LCD плазми

Колись, що тільки з'явилися телевізори являли собою досить примітивні моделі, але вони сприймалися в той час як нове слово в техніку. Перед блакитним екраном збиралася вся родина, а ті хто мав у будинку телевізор уважалися людьми зі статком. Іде час, міняються технології, і от уже звичні нам Елт-Телевізори вже давно здали свої позиції більше сучасним моделям.  

Місце старих громіздких моделей телевізорів зайняли більше сучасні моделі плазменних і LCD телевізорів. І от з їхньою появою зв'язана суперечка: яка з моделей краще — LCD або плазма. Якщо ви коштуєте перед вибором, який із двох видів моделей телевізорів придбати, ознайомтеся з нашою статтею, можливо, ви знайдете для себе всі виас, що цікавлять, відповіді.  

Число шанувальників як LCD так і плазми досить велико. Ваші друзі й знайомі можуть розходитися в думках, призиваючи купити щось певне. Але в чому ж різниця між LCD і плазмою? Загальним у тієї й іншої моделі є компактний дизайн. Плоскі екрани з тонким корпусом прекрасно розміщаються в будь-яких кімнатах, при цьому не займаючи багато місця.  

Тепер же варто поговорити про розходження між цим моделями телевізорів. Якщо говорити про плазму, то головною її відмінністю є досить великий кут огляду, що досягає ста шістдесятьох градусів. Це означає, що дивлячись телевізор навіть під кутом, якість зображення при цьому не погіршиться.  

Плазменні телевізори відрізняються яскравим і контрастним зображенням. Крім цього під час перегляду телевізора зір людини не страждає. Якщо помнете, що передують моделі телевізорів часто мерехтіли й бликовали, що негативно відбивалося на зорі. Отож плазменні телевізори не мають такого роду перекручувань.  

Але не дивлячись на глибину передачі квітів, руху, контрастність зображення, плазма має й негативні якості. Екран плазменного телевізора дуже швидко вигорає, приблизно через сім років якість зображення стане помітно гірше. Крім цього на екрані плазми нерідко можна помітити пикселизацию, тобто поява сегментів і «зерен». І найважливішим моментом, що може насторожити при покупці плазми — високе споживання електроенергії.  

LCD телевізори також відрізняються відмінною якістю зображення. Дані моделі споживають менше електроенергії, а екран не підданий вигорянню. На ринку з'явилися нові моделі LCD телевізорів з LED дисплеєм. Але в таких моделях сам дисплей залишився без змін, просто тут використовується підсвічування із сітки светодиодов.

Коли ж ви коштуєте перед вибором між покупкою плазми або LCD телевізора, помнете про те, що якщо вам необхідний телевізор з більшим екраном, то краще придбати плазму. А от більше якісне зображення для моделей з невеликою діагоналлю пропонують LCD телевізори.  
 
 

Будет Вам Полезно
Свята люблять всі, але із самим більшим нетерпінням і трепетом ми очікуємо Новий рік
Овальна форма сама по собі вже є символом м'якості. Коврики подібної форми здатні дод
В останні роки стало надзвичайно модно сполучати вітальні й кухні. А мода ця пішла в
Овальная форма сама по себе уже является символом мягкости. Коврики подобной формы с