Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6126

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Арки в сучасній вітальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Арки в сучасній вітальні

Арки в сучасних квартирах стали чудовою заміною дверей. Якщо раніше приміщення обмежувалися дверима, то тепер арки допомагають не тільки зонировать приміщення, але ще й при цьому не обгороджуючи їхній друг від друга. Арка у вітальні, як і в будь-якій іншій кімнаті, служить ще й неповторним декоративним елементом.  

Завдяки різноманітним видам арок вдається облагородити інтер'єр вітальні, використовуючи для цього порожній дверний проріз. Погодитеся, що залишити проріз без обробки не завжди доречно, краще на його місці встановити арку.  

Відмова від використання дверей між кімнатами вітається абсолютно всіма дизайнерами. Обумовлено даний вибір тим, що двері створюють обмежений простір, коли ж, приміром, арка між кухнею й вітальнею дозволяє розділити дві різні за своїми функціями кімнати, але при цьому залишаючи їхній огляд вільним. Використання арки для вітальні допомагає створити відчуття єдиного приміщення.  

Найпоширенішим видом арки для вітальні є класична арка. Вона доречна для приміщень із високими стелями. Для низьких стель прикрасою інтер'єра квартири стане арка модерн між кухнею й вітальнею.  

Відмінність між двома даним арками в тім, що в класичній арці радіус закруглення арки дорівнює ширині прорізу. Із цієї причини арка наближається до стелі, роблячи низьке приміщення ще більше «приземленим». Арка для вітальні модерн має радіус закруглення більше, ніж ширина прорізу, тому й висота арки в цьому випадку набагато нижче.

Як арка для вітальні можна використовувати й готовий дверний проріз, тільки його необхідно акуратно обробити, але при цьому не прийде вишиковувати «шапку» арки. Такий проріз арки нагадує букву «П».

Арки у вітальню виготовляють із дерева, цегли й гипсокартона. Залежно від стилю приміщення використовується той або інший матеріал. Якщо ви звели цегельну стіну у квартирі як перегородка, то проріз, що утворився, вам залишається тільки покрити лаком і перед вами досить оригінальний варіант дизайну вітальні арки

Але можна створити й імітацію цегельної кладки за допомогою декоративних плиток, що імітують цеглу або камінь. У кожному разі, будь те арка у вітальні зі справжньої цегли або його імітації, ви одержите оригінальний і яскравий інтер'єр, а ваша арка стане сьогоденням його прикрасою

Будет Вам Полезно
Облаштованість вітальні кімнати важливий етап у ремонті всієї квартири. Вітальня час
Хочете привнести в інтер'єр вітальні краси й добірності? Тоді ваш вибір повинен упас
Меблі та інші елементи з дуба вже протягом довгого часу залишаються популярними й за
Стиль модерн в оформленні інтер'єрів квартир і будинків зародився ще на початку двад