Новые Советы

2680

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2515

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5971

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2865

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Фонтани у вітальні: інтер'єр безтурботності

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Фонтани у вітальні: інтер'єр безтурботності

Навколишнє нас простір і відбувається в житті давить на нас. Постійний шум, забруднення навколишнього середовища, тиск та інші проблеми, які просто придушують нас, роблять нервозними, дратівливими. Залишається тільки спробувати знищити ці кошмари, які заважають вам жити. У такий спосіб ви намагаєтеся знайти способи вивільнитися від негативної енергії - почніть зі зцілювального звуку води, що біжить. 

Допомогти собі втекти від щоденних проблем і супровідного їхнього стресу можна за допомогою домашнього фонтана. Звуки води, ароматичні масла — от що може стати першою допомогою вам у важких ситуаціях. 

Домашній фонтан є не просто декоративною деталлю інтер'єра, він також може допомогти вам зменшити щоденну напругу, що виникає ближче до вечора. Немає більше кращого способу заспокоїти нерви, чим звук мирно поточної води. 

вода, ЩоРухається, розриває зв'язки, які скріплюють її молекули, таким чином, роблячи негативні іони. Ці негативні іони змішуються в повітрі, що ми вдихаємо. Позитивні іони в повітрі подібно фільтру затримують і  скапливают пил та інші алергени, які попадають у наш організм через подих. Коли в повітрі більше негативних іонів, вони починають нейтралізувати дію шкідливих речовин. 

До того ж, коли ми живемо в середовищі, де більшою мірою переважають негативні іони, збільшується вироблення серотонина, що у свою чергу допомагає боротися з депресією. Крім цього іони поліпшують кровоток, звільняючи нас від напруги, підвищують наш енергетичний рівень протягом усього дня й поліпшують настрій

Коли фонтан використовується ще й з ароматичними маслами, це ще сильніше сприяє рятуванню від напруги. Навіть одна крапля благодатного масла сприяє виробленню серотонина, що створює в нашім організмі ефект подібний до негативних іонів. 

Якщо ви вважаєте, що гарний домашній фонтан коштує занадто дорого, те ви помиляєтеся. Навіть невеликі моделі здатні подарувати вам відчуття спокою й млості, заспокоїти нерви й навіть оздоровити атмосферу вашого будинку. 

Будет Вам Полезно
Чаще всего комнатой для пришедших гостей считается именно гостиная. Поэтому к вопро
Вы купили кожаный диван? Поздравляем вас! Но теперь, чтобы потраченные на него деньги,
В последние годы стало необычайно модно совмещать гостиные и кухни. А мода эта пошла
Плоскі телевізори відкрили нові можливості для домашнього дизайну. Їхня легка вага