Новые Советы

2671

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2511

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5951

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2859

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Як грамотно чистити камін

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як грамотно чистити камін

Камін для багатьох давня й заповітна мрія про свій куточок затишку й тепла. Адже крім естетического насолоди від споглядання палаючих мов полум'я, камін випромінює тепло, настільки необхідне холодними осінніми й зимовими вечорами. Але для того, щоб камін радував вас своїм видом і теплом довгий час і не став джерелом небезпеки, слід дотримуватися правил догляду за каміном

У квартирах найчастіше встановлюють електричні або газові каміни. Догляд за такими моделями камінів досить простий — досить протирати екран каміна від пилу за допомогою спеціальних мийних засобів. А от догляд за справжнім каміном досить складний і вимагає до себе особливої уваги. Чим і як чистити камін, поговоримо зараз.  

Але перед тим, як почати розмова на тему чим чистити камін, необхідно сказати пари слів про зміст даної процедури. Справа в тому, що скупчення сажі й кіптяви приводить не тільки до засмічування димоходу й погіршенню тяги, що є найменшою з небезпек. Нерідко, що скопилася сажа, може стати причиною руйнування кладки, а це вже приведе до того, що полум'я просто вирветься з топлення. Даний наслідок може спровокувати пожежу, що знищить майно й віднесе життя людей.  

Сподіваємося, що дані факти змусили подивитися на догляд за каміном з іншої сторони. Тепер же поговоримо докладніше, що ж повинен робити хазяїн каміна, щоб продовжити життя каміну й захистити свій будинок від пожежі. Насамперед щораз після згоряння дров необхідно вимітати залишки золи за допомогою спеціального віника.  

Якщо топлення рекомендується чистити щораз після згоряння дров, то трубі варто приділяти увагу не менш чотирьох разів у рік. Якщо проводити чищення рідше, труба просто засмітиться. Але регулярність чищення каміна залежить від того, наскільки часто ви користуєтеся ім. Якщо вогонь у каміні запалюється лише періодично, те  із чищенням можна й не поспішати.  

Доглядаючи за каміном і проводячи його чищення, варто приділяти увагу кожному відділу: топленню, димоходу, трубі й, звичайно ж, зовнішнім поверхням. Для догляду за каміном вам знадобляться міцні рукавички, совок, щітка, коцюба. Предмети для чищення каміна повинні завжди перебувати безпосередньо поруч із каміном. Нерідко подібного роду елементи виступають у ролі декоративних деталей, службовців прикрасою каміна. 

Будет Вам Полезно
Оформлення квітами житлового приміщення, що одержало сучасну назву фітодизайн, існу
Читать книги в нашей стране любили всегда, поэтому самой главной «достопримечате
Покупка новой  мягкой мебели — процесс приятный, хотя и немного хлопотный. Стара
Гостевая спальня сама по определению является комнатой, предназначенной для отдыха