Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Мода на англійські вітальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Мода на англійські вітальні

Облаштованість інтер'єра вітальні кімнати забирає багато часу, сил і коштів. Саме вітальня найчастіше розорює свої двері для зустрічі гостей, тому дизайн інтер'єра в ній повинен відповідати вашому статусу й стилю. По праву займає одне з почесний місць при оформленні вітальні англійський стиль, про яке ми й збираємося вам розповісти.  

Англійська вітальня є символом розкоші й респектабельності. Всі елементи вітальні в англійському стилі служать своєрідним показником заможності своїх хазяїв. Головною ознакою інтер'єра вітальні в англійському стилі є наявність великої кількості елементів з темних порід дерев, причому тільки дорого дерева. Ви можете побачити його як дерев'яні рами на вікнах і панелях на стінах. Але справжньою гордістю хазяїна англійської вітальні є дерев'яний паркет з дорогих порід дерев.  

Меблі в англійській вітальні також краща з масиву дерева. Меблі в інтер'єрі вітальні в англійському стилі піддає мінімальній обробці, що зберігає природну красу текстури. Єдине, що дозволяється робити з меблями в англійському стилі — натирати її воском і полірувальними засобами.  

Прикрасою вітальні в англійському стилі може стати раритетний комод, якому можна знайти в антикварних магазинах. Головна умова при виборі меблів для інтер'єра вітальні в англійському стилі — чим старше виглядають меблі, тим краще.  

Можна купити меблі состаренную спеціально. Така процедура полягає в тім, що дерев'яний масив покривається декількома шарами фарби, а після обробляється особливим образом. Після на поверхні дерева проявляються «недоліки» у вигляді кілець, тріщин, плям і іншого.  

Важливо відзначити ще одну характерну рису інтер'єра вітальні в англійському стилі — наявність м'яких крісел з високими спинками й затишні дивани з оббивкою з вовняної тканини. Важливими елементами таких меблів стають вигнуті ніжки.  

Продовжуючи тему м'яких меблів та й взагалі тканин, використовуваних для декору вітальні в англійському стилі, варто сказати, що в цьому випадку перевага віддається тільки натуральним тканинам. Причому тематика малюнка може бути абсолютно будь-який, починаючи від рослинної теми, закінчуючи графічними елементами. 

Будет Вам Полезно
Любая комната нашего дома, да и все жилище в целом, формируется благодаря различным м
Французский стиль в дизайне современных домов пользуется сейчас особой популярнос
Обои не теряют своей популярности, не смотря на смену стилей. Обои, пожалуй, единстве
Якщо трошки задуматися й відійти від огляду інтер'єрів сучасних квартир у нових буди