Новые Советы

2772

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная "Живий вогонь" вашій вітальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


"Живий вогонь" вашій вітальні

Говорять, що людина здатна нескінченно дивитися на те, як тече вода, і на те, як горить вогонь. Цілком імовірно, що це й стало причиною того, що каміни й оригінальні меблі настільки популярні серед покупців.  

Сучасна модель каміна, що може використовуватися різними способами. Це перший винахід, що придбало таку величезну кількість шанувальників. «Пісня вогню» - так назвав свій утвір дизайнер Антонио Лупи, що було розроблено при участі Доменико Де Поло й Массимо Пистолези.  

Камін можна використовувати як автономний прилад, що просто буде стояти у вашої стіни й прикрашати собою інтер'єр. Крім стандартного використання проектувальники не виключають можливості використовувати камін як убудована модель у нішу стіни. Камін можна обробити плиткою або іншим матеріалом у тон стіні.  

Камін працює за рахунок нового виду палива — биоетанолом, що ставиться до поновлюваних джерел енергії. Дане паливо, на відміну від традиційних дров, не створює диму, кіптяві й іншому бруду, що властива звичайним камінам.  

Створений німецьким проектувальником Акселем Шефером «Вогненний» журнальний столик — унікальний винахід, що втілює в собі одночасно форму столика й властивості каміна. Даний винахід — прекрасний спосіб зігрітися в холодні вечори.  

«Вогненний» столик випускає в трьох основних матеріалах — чорній глянсовій деревині, пофарбованої деревини й природного каменю. Даний сучасний стіл є гібридом між журнальним столиком і каміна, але з тією різницею що він виглядає сучасно й з'єднує в собі функції даних предметів.  

Камін працює знову ж за рахунок нового виду палива — биоетанола. Звичайно, такого тепла, як від звичайного каміна ви не одержите, але зігрітися за чашечкой кава прохолодним вечором, сидячи за столом, у вас вийде.  

Портативна модель сучасного каміна, що працює на биоетаноле, може стати прекрасним рішенням для тих, хто бажає створити в себе в будинку найбільш комфортні умови. Камін може бути встановлений на підлозі, столі й навіть убудований у стіну. Крім цього камін буде корисний вам і на природі, якщо ви захочете організувати барбекю.  

Будет Вам Полезно
Звичні й традиційні каміни асоціюються в нас із класикою, домашнім комфортом і тепло
Вы обнаружили, что ваша старая мебель совершенно не подходит к новому стилю гостиной
Подобно аксессуарам в наряде женщины, декоративные детали в интерьере способны полн
Пожалуй, самое центральное и важное место среди всех помещений в квартире занимает