Новые Советы

2729

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2551

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6053

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2906

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Вибір килима для вітальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Вибір килима для вітальні

Вітальні кімнаті ми віддаємо одну із самих відповідальних ролей — зустріч і прийом гостей. Якщо прихожая є особою квартири, то от вітальню можна сміло назвати «душею» всіх мешканців житла. У складанні дизайну інтер'єра вітальні кімнати приймають всі домочадці — адже тут доводиться проводити багато часу в колі родини. Тому навіть самі незначні, на перший погляд, деталі формують цілісне відношення до приміщення. 

Вибір килима для вітальні не менш важливий, чим вибір інших елементів декору. Здавалося б, тенденція застеляти підлоги килимами пішла в минуле, але й зараз, навіть на тлі існування такої великої кількості варіантів покриттів для підлоги, килими також популярні при оформленні інтер'єра у вітальнях.  

Вирішивши послати у своїй вітальні килим, визначите для себе, чи буде він займати всю поверхню підлоги або ж служити прикрасою лише невеликих ділянок. Якщо ви віддасте перевагу великому килиму у вітальню, купуйте модель, розмір, який по сторонах від стін буде на двадцять сантиметрів менше.  

Ураховуйте й при покупці великого килима у вітальню, щоб скрізь, де тільки можуть розташовуватися гості, що прийшли до вас, був доступний килим. Більші килими, які доводиться ховати під меблями, приміром, під диваном, можуть стати улюбленим місцем моли через те, що по даних частинах не ходять.  

Тому що вітальня кімната ставиться до приміщень із великою прохідністю, вибирайте килими з невеликим ворсом. Такі моделі будуть менше піддані стиранню, та й сліди від меблів на них не так помітні.  

Більші килими у вітальні можуть як підкреслити інтер'єр приміщення, так і повністю його зіпсувати. Намагайтеся підбирати фарбування килима й наявність на ньому малюнків під загальну стилістику приміщення. Якщо меблі у вітальні яскрава, незвичайна, приваблююча увага, на стінах багато картин і фотографій, вибирайте килими у вітальню нейтральний відтінків, позбавлених яких-небудь візерунків.  

Якщо вам не подобаються більші килими, але ви хочете доповнити вітальню домашніми й затишними елементами, зверніть увагу на маленькі моделі килимів для вітальні. Використовуючи їх у вигляді «острівців» у вітальні, ви зможете виділити в такий спосіб окремі зони в кімнаті, а також привнесете сплески тепла й домашнього комфорту

Будет Вам Полезно
Стенки-горки для гостиных были популярными еще несколько десятков лет назад, но тогд
Жилое пространство мужчины должно подчиняться его правилам и требованиям к комфорт
Від насичено-синього до ніжного бірюзового — всі відтінки синього кольору можуть
Пішли в минуле знайомі многим кольорові телевізори, які колись були «голубой»