Новые Советы

2675

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2513

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5965

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2862

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Стелаж у вітальні - так чи ні?

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Стелаж у вітальні - так чи ні?

Інтер'єр вітальні кімнати є свідченням смаку й почуття стилю хазяїв квартири. Із цієї причини до вибору меблів для вітальні, текстильних аксесуарів і інших дріб'язків домовласники підходять із великою відповідальністю

Раніше в кожній квартирі у вітальні було приємно встановлювати місткі й тому досить масивні стінки. Такого роду меблі, особливо у вітальнях невеликих розмірів, тільки захаращувала простір, позбавляючи можливості створити більш-менш затишну обстановку.  

У цей час виробники меблів, а разом з ними й дизайнери пропонують звернути свій погляд на моделі стелажів для вітальні. Такого роду меблі у вітальні не буде захаращувати й «утяжелять» загальний вид кімнати.  

А чи потрібний взагалі стелаж або стінка у вітальні? Однозначна відповідь «немає» тільки в тому випадку, якщо ви не збираєтеся зберігати у вітальні кімнаті різні дріб'язки у вигляді гарних статуеток, ваз, сувенірів, привезених з відпочинку. Якщо ви також не збираєтеся зберігати тут книги, диски та інші предмети, то необхідність в установці стелажа або стінки у вітальні відпадає.  

Але з іншого боку, всі дріб'язки, аж до самої дрібної статуетки, формують загальний стиль вітальні кімнати, акцентувати увагу на характерах хазяїв будинку. Стелаж у вітальні може виконувати роль тієї самої «ємності», що і буде сховищем приємних спогадів і необхідних у вітальні предметів.  

Стелажі для вітальні можуть бути різної конфігурації, із дверцятами зі скла або дерева, або ж мати тільки відкриті полки. У кожному разі конструкція стелажа у вітальні буде більше легкої й оригінальної в порівнянні із традиційною стінкою.   

Якщо ви виступаєте за створення незвичайного й унікального інтер'єра у вашій вітальні, ваш вибір обов'язково впаде на стелаж. На відкритих полках стелажа у вітальні добре зберігати різні забавні й заворожливі по своїй красі предмети й сувеніри. Крім цього стелаж можна замовити з урахуванням розташування в ньому простору для установки в ньому телевізора й навіть акустичної системи.  

Багато моделей стелажів для вітальні виробляються у вигляді модульних конструкцій, і ви зможете замовити додаткові модулі, щоб різноманітити зовнішній вигляд стелажа. Тільки робити це треба якомога швидше, тому що популярні моделі модульних стелажів випускаються тільки в плині чотирьох-п'яти років. Якщо зробити це пізніше, вам доведеться заплатити набагато більшу ціну

Будет Вам Полезно
Звичні й традиційні каміни асоціюються в нас із класикою, домашнім комфортом і тепло
Уникальные и единственные в своем роде предметы мебели и аксессуары помогают разноо
Квіти відомі своїми властивостями пожвавлювати навіть саме нудне й безлике приміщен
Стиль модерн в оформленні інтер'єрів квартир і будинків зародився ще на початку двад