Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6125

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Дизайн стелі вітальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Дизайн стелі вітальні

Дизайн стелі це ще один спосіб додати характерну рису й акцент у кімнаті. Декоративні медальйони, куполи, ліпнина й багато чого іншого допомагають змінити стелю, привнеся вишуканості й шику у вітальню. Але не тільки це відіграє основну роль у створенні неповторності дизайну. Висвітлення, матеріали, розцвічення розширюють діапазон творчих проектів.  

На низькій стелі прикраса ліпниною з убудованими світильниками, створює ілюзію висоти. До речі, декоративний купол на стелі також допомагає вирішити проблему занадто низьких стель. Якщо офарбити купол у яскравий колір і обладнати його додатковим висвітленням, зрительно від підніме рівень стелі.  

Дворівневі стелі популярні на нинішній момент. Найчастіше другий рівень створюється у вигляді окантовки по краї стелі. Такий виступ доповнюють крапковими світильниками, а центр кімнати прикрашає невелика люстра

Створення цілої композиції з елементів ліпнини, що становлять цілі композиції, насамперед призначені для залучення уваги до гарної й дорогої люстри, та й взагалі скоординувати увага саме на стельовій частині кімнати. Розташовані усередині композиції декоративні медальйони зі звисаючими з них кришталевими люстрами додають всьому інтер'єру вітальні теплоту й затишок. Медальйони виготовляються в різних стилях і проектах, але головне, щоб вони відповідали кольору всієї кімнати.  

Підвісна стеля, що складається з елементів, що імітують сталь, оригінальний спосіб декорувати вітальню. У такому варіанті світильники встановлюються усередині підвісної системи. Гра світла й тіні, створювана безпосередньо за допомогою даної стелі, додає особливу романтику й магію в інтер'єр всієї кімнати

Розкішними з нотою лиску виглядають глянсові стелі. Домогтися ефекту глянцю можна двома відомими способами обробки стелі. Насамперед це натяжні стелі, установка яких відбувається досить швидко, якщо порівнювати з іншими роботами з декору стелі, і  у цей час по популярності вони перебувають поки на першому місці.  

Інший спосіб створення глянсової стелі — дворівнева система, усередині якої розташовується скляні або ж дзеркальні елементи. 

Будет Вам Полезно
Вітальня нерідко стає місцем зосередження відразу декількох функціональних зон. Що
Минимализм как одни из стилей интерьера популярен сейчас. Чаще всего выбор в пользу
В каждой квартире гостиная комната служит для разных целей. Кто-то каждый вечер соби
Мінімалізм як одні зі стилів інтер'єра популярний зараз. Найчастіше вибір на користь