Новые Советы

2772

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Камін з мармуру

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Камін з мармуру

Каміни вже давно стали невід'ємною частиною домашнього комфорту і його самою головною ознакою. Традиційним матеріалом для створення порталу для каміна вважається мармур. Даний матеріал подобається майстрам за свою піддатливість і можливість щораз створювати шедеври.  

Саме каміни з мармуру прийнято вважати класичними прикладами при створенні коминкової зони в будинку. Причому камін тільки облицьовують мармуром, а не виготовляють із нього повністю. Чому ж мармур став основним матеріалом для обробки каміна?  

Мармур споконвічно є природним матеріалом, тому цінується вище інших. Використання натуральних і природних матеріалів для майстрів завжди переважно, це ставиться й до мармуру. Довгий час під дією складних процесів взаємодії між структурами й хімічними реакціями зароджується й формується мармур.  

Обробка каміна мармуром популярна ще й тому, що даний матеріал різниться усередині свого «сімейства» квітами й вкрапленнями. Безумовно каміни, оброблений мармуром, цінуються набагато вище, ніж каміни зі штучного мармуру.  

Унікальна краса, блиск і фактура натурального мармуру для облицювання каміна формувалася протягом багатьох сотень років. Не варто забувати й про те, що натуральний мармур все-таки природний матеріал і вважається безпечним. Штучний мармур, «вирощуваний» в умовах лабораторій, з'являється за короткий строк, але при цьому безпека його завжди під сумнівом.  

Обробка каміна мармуром дозволяє привнести в інтер'єр приміщення особливий незабутній колорит. Залежно від обробки мармуру можна домогтися зовсім різних ефектів. Якщо мармур відшліфований і відполірований, то такий камін з мармуру візуально стає об'ємним, а гра полум'я відбивається на поверхнях порталу.   

Облицювання каміна мармуром більше традиційний варіант при створенні камінів. Мармур не тільки «чистий» і унікальний по своїй красі матеріал, але ще й досить міцний. Навіть сильні удари по поверхні мармурового каміна не залишать на поверхні помітних слідів. Камін з мармуру не жадає від хазяїв будинку якихось певних умов змісту. Матеріал простий у відході й не має потреби в частому чищенні.  

Вирішивши зупинитися на обробці каміна мармуром, варто враховувати загальний стиль приміщення. Класичним варіантом каміна з мармуру вважається англійський камін. Поверхня порталу з мармуру ретельно відшліфована, такий камін лаконічний і не має зайвих декоративних деталей.  

Для людей, що цінують красу й помпезність, прикрасою інтер'єра стане камін з мармуру в стилі барокко. Заворожливою своєю пишнотою різьблення по мармурі, створює шикарної й величні одночасно моделі порталів для камінів.   

Фотографії камінів з мармуру ще раз доводять красу й унікальність використовуваного матеріалу. Навіть прості за своєю формою каміни з мармуру стають «перлинами» усього інтер'єра.   

Будет Вам Полезно
Ніхто не дасть вам гарантію, що ви одержите якісний звук, навіть якщо ви придбали дуже
От насыщенно-синего до нежного бирюзового — все оттенки синего цвета могут в больш
Якщо раніше вітальня була тією кімнатою, що була призначена тільки для прийому гост
Создавая интерьер своего дома, любому человеку хочется внести в него нечто необычно