Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2588

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6139

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Модний штрих - дерев'яні жалюзі

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Модний штрих - дерев'яні жалюзі

Мало що може так, як дерев'яні жалюзі змінити вигляд вікна, додавши йому особливу унікальну красу й природність. Дерев'яні жалюзі завдяки натуральності матеріалу створюють особливу атмосферу в будинку наближаючи нас до миру природи й гармонії.  

Дерев'яні жалюзі стали популярні завдяки не тільки своїм зовнішнім якостям, але й своєю функціональністю й міцністю. Дерево - споконвічно природний матеріал подарувало нам можливість прикрасити інтер'єр будь-якої кімнати, додавши в нього нотки природності й природної гармонії.  

Жалюзі з дерева цілком можливо підібрати під будь-який інтер'єр вітальні кімнати. Розмаїтість колірних варіантів дерев'яних жалюзі дозволяє вибрати їх відповідно стилю й кольору меблевого гарнітура. Вибираючи дерев'яні жалюзі для вітальні, ви маєте можливість акцентувати увагу на декорі вікон у кімнаті, при цьому захищаючи дорогі вам речі від прямих сонячних променів.  

Дерев'яні жалюзі виділяються серед інших варіантів декору вікна не тільки своїм зовнішнім виглядом, але й тим, що вони здатні сховати від сторонніх очей усе, що відбувається у вашім будинку. При цьому ви будете почувати себе комфортно й повністю захищеними — ніхто не зможе поникнути у внутрішній мир вашого будинку й потривожити вас.  

Вікна, декоровані дерев'яними жалюзі, смотрятся гармонійно не тільки усередині приміщення. Навіть зовні вдома жалюзі будуть служити ефектним і стильним елементом вашого будинку. Дерев'яні жалюзі міцні й легкі, що тільки підтверджує той факт, що вони вже кілька років є фаворитами в питанні вибору матеріалів для оформлення вікон.  

Варто відзначити, що дерев'яні жалюзі по своїй вартості значною мірою перевищують, приміром, пластикові моделі. Дана причина багато в чому визначила те, що найчастіше покупці вибирають митецьку імітацію дерев'яних жалюзі. Звичайно, це особистий вибір кожного, але те тепло й затишок, які несуть справжні дерев'яні жалюзі, неможливо відчути при використанні пластикових жалюзі, що імітують дерев'яної поверхні

Вибираючи дерев'яні жалюзі для вітальні, варто пам'ятати про те, що тільки правильний вимір дозволить гармонійно оформити віконний проріз. Дерев'яні жалюзі різняться між собою й розмірами планок. Так невеликі планки розміром один дюйм найкраще підходять для невеликих віконних прорізів і для декорування дверей. А от планки розміром у два дюйми відмінно прикрасять стандартні або більші вікна. 

Будет Вам Полезно
Стенки-горки для гостиных были популярными еще несколько десятков лет назад, но тогд
Обои не теряют своей популярности, не смотря на смену стилей. Обои, пожалуй, единстве
Інтер'єр вітальні кімнати є свідченням смаку й почуття стилю хазяїв квартири. Із ціє
Гостиная сочетает в себе сразу несколько функций, поэтому очень важно продумать все