Новые Советы

2767

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Дивани-Трансформери: зручність і функціональність

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Дивани-Трансформери: зручність і функціональність

Покупка гарного, але звичайної моделі, дивана вже не викликає стільки почуттів розчулення й захвату. Всі частіше хочеться мати в себе в будинку якийсь несподіваний предмет меблів, що міг би одночасно виявляти відразу кілька функцій. Усім відомі меблі-трансформер дають можливість втілити мрію в реальність, але ті моделі диванів, які ми хочемо вам представити заслуговують окремої уваги

Те, що дивани здатні трансформуватися в окреме ліжко, відомо всім, але так чи часто вам доводилося бачити моделі, які після невеликих маніпуляцій стають двох'ярусними ліжками? Все частіше й частіше дизайнери прибігають до подібному до рішення, приступаючи до розробки зручних і функціональних меблів.  

Двох'ярусне ліжко відмінний вихід із ситуації, коли в спальні малюків не вистачає місця для розміщення двох окремих ліжок. А якщо подумати про те, що протягом дня їхнього ліжка не будуть займати багато місця, будучи на вид звичайним диваном, всі питання відпадають відразу ж.  

Слід зазначити, що оригінальні дивани-трансформери просто необхідні тим, у кого часто зупиняються гості або родичі. Якщо проста модифікація дивана трансформується у двох'ярусне ліжко, то більше вдосконалена  - у двох'ярусну, але вже із двомісним нижнім ліжком. Тут можна розмістити вже цілу родину: маму, тата й ребенка.

Багатофункціональні меблі-трансформер, дійсно дозволяє заощадити час і гроші на покупку окремих предметів, які довелося б вибирати для облаштованості квартири. Не варто, мабуть, згадувати й про те, що площа кімнат залишається вільної, але всі меблі, що вам може знадобиться буде у вас, у буквальному значенні, у вас під рукою.  

Наприклад диван від Роеля Ферагена Каптайна з'єднує в себе функції трьох предметів меблів: диван, кушетка й крісло. Всі маніпуляції по трансформації здійснюються без яких-би те не було проблем. Прості рухи й легкість у керуванні дають можливість при необхідності зі звичайного одномісного крісла створити диван, на якому розмістяться вільно три чоловіки. А якщо раптом схотілося відпочити при перегляді телевізора, диван швидко перетворюється в кушетку. 

Будет Вам Полезно
Любой ремонт предусматривает щепетильных подход к отделке всех поверхностей комнат
Вы только сделали ремонт в гостиной, расставили, как вам нравится мебель, установили
Вам знудив  старий журнальний столик, і ви хотіли б замінити його на новий, але біл
Сьогоднішній розвиток технічного прогресу йде вперед семимильними кроками. Ще якихо