Новые Советы

2671

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2511

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5950

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2858

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Дивани-Трансформери: зручність і функціональність

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Дивани-Трансформери: зручність і функціональність

Покупка гарного, але звичайної моделі, дивана вже не викликає стільки почуттів розчулення й захвату. Всі частіше хочеться мати в себе в будинку якийсь несподіваний предмет меблів, що міг би одночасно виявляти відразу кілька функцій. Усім відомі меблі-трансформер дають можливість втілити мрію в реальність, але ті моделі диванів, які ми хочемо вам представити заслуговують окремої уваги

Те, що дивани здатні трансформуватися в окреме ліжко, відомо всім, але так чи часто вам доводилося бачити моделі, які після невеликих маніпуляцій стають двох'ярусними ліжками? Все частіше й частіше дизайнери прибігають до подібному до рішення, приступаючи до розробки зручних і функціональних меблів.  

Двох'ярусне ліжко відмінний вихід із ситуації, коли в спальні малюків не вистачає місця для розміщення двох окремих ліжок. А якщо подумати про те, що протягом дня їхнього ліжка не будуть займати багато місця, будучи на вид звичайним диваном, всі питання відпадають відразу ж.  

Слід зазначити, що оригінальні дивани-трансформери просто необхідні тим, у кого часто зупиняються гості або родичі. Якщо проста модифікація дивана трансформується у двох'ярусне ліжко, то більше вдосконалена  - у двох'ярусну, але вже із двомісним нижнім ліжком. Тут можна розмістити вже цілу родину: маму, тата й ребенка.

Багатофункціональні меблі-трансформер, дійсно дозволяє заощадити час і гроші на покупку окремих предметів, які довелося б вибирати для облаштованості квартири. Не варто, мабуть, згадувати й про те, що площа кімнат залишається вільної, але всі меблі, що вам може знадобиться буде у вас, у буквальному значенні, у вас під рукою.  

Наприклад диван від Роеля Ферагена Каптайна з'єднує в себе функції трьох предметів меблів: диван, кушетка й крісло. Всі маніпуляції по трансформації здійснюються без яких-би те не було проблем. Прості рухи й легкість у керуванні дають можливість при необхідності зі звичайного одномісного крісла створити диван, на якому розмістяться вільно три чоловіки. А якщо раптом схотілося відпочити при перегляді телевізора, диван швидко перетворюється в кушетку. 

Будет Вам Полезно
Не поспішаєте викидати стільці, що не підходять до нового інтер'єра. Якщо вони спрацьо
Вы являетесь гордым владельцем огромной коллекции книг, но одна деталь огорчает вас
Покупка новой мебели всегда приятное и радостное событие. Как правило, к выборе мебел
Вы купили кожаный диван? Поздравляем вас! Но теперь, чтобы потраченные на него деньги,