Новые Советы

2674

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2512

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5959

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2861

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Гостинная Функціональні границі вітальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Функціональні границі вітальні

Вітальня сама по собі є досить універсальною кімнатою. Пряме призначення кімнати — прийом гостей. Але крім цього у вітальні часто збирається вся родина, організовуються спільні обіди й вечері. Нерідко у вітальні доводиться працювати, дивитися телевізор, відпочивати, спати й багато інше. Складно представити, що одна кімната здатна вмістити в себе стільки функціональних зон, але це так.  

Найчастіше у вітальні збирається вся родина, щоб подивитися телевізор і обговорити останні новини. Така зона у вітальні буде зоною відпочинку. Тут розташовується телевізор, домашній кінотеатр, музичний центр, диски й касети. Відокремити цю зону від всієї вітальні можна за допомогою меблів. Тут найкраще розмістити м'які меблі у вигляді диванів і крісел.  

Якщо вітальня представлена у вигляді стародавніх вишуканих стилів, погодитеся, сто сучасна техніка буде смотреться тут безглуздо. Тому зону відпочинку у вітальні найкраще виділити більше сучасними меблями

Розподіл вітальні на зони, часом, просто необхідно, якщо враховувати той факт, що для тих або інших обов'язків і справ немає інших приміщень. Так робоча зона у вітальні необхідна тим, у кого немає свого особистого кабінету. Бажано розташовувати робочу зон поруч із вікном — тут буде досить природного світла для роботи й навчання.  

Вітальня з робочою зоною виконує одночасно не тільки функцію головної кімнати для прийому гостей, але до того ж може бути для когось і окремим кабінетом. Як же розділити вітальню на дві зони, якщо крім відпочинку й робочої зони більше немає інших зон? Розподіл вітальні на зони можна здійснити як за допомогою декоративних ширм і перегородок, так і за допомогою стаціонарних меблів. Але важливо пам'ятати, щоб зони у вітальні не перетворилися в замкнуті й тісні простори.  

Робоча зона у вітальні повинна бути обладнана стелажем для книг, зошитів і мати зручний і місткий стіл. Тому що робоча зона у вітальні місце більше відокремлене, ніж зона відпочинку, її можна відокремити за рахунок розташування місця, де коштує телевізор і м'які меблі, на особливому подіумі

До речі, розподіл вітальні на зони за рахунок розташування однієї з них на подіумі або піднесенні є одним з гарних варіантів. 

Будет Вам Полезно
Французский стиль в дизайне современных домов пользуется сейчас особой популярнос
Від насичено-синього до ніжного бірюзового — всі відтінки синього кольору можуть
Цветы известны своими свойствами оживлять даже самое скучное и безликое помещение. К
Покупка красивого, но обычной модели, дивана уже не вызывает столько чувств умиления