Новые Советы

2720

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6036

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2900

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Кераміка до сну

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Кераміка до сну

Хто б можу подумати, але керамічні вироби споконвічно людин використовував тільки у вигляді предметів кухонного начиння. Спочатку з кераміки виготовляли ложки, ножі, тарілки, горшочки. Зараз же область застосування кераміки значно ширше. Крім класичної керамічної плитки для ванних або прихожих, кераміка міцно ввійшла в наше життя й у вигляді численних фігурок і статуеток.  

Любою навіть самий капітальний ремонт є всього лише тієї «оболонкою», у якій людині прийде жити й радуватися новому дню. Сучасна зручні меблі, новітні побутові прилади, оздоблювальні матеріали останніх поколінь — все це, звичайно, міняє звичний інтер'єр, часом, міняючи його до невпізнанності. Але от «душу» і особливий настрій у приміщення вдихають різні дріб'язки, у тому числі й керамічні фігурки тварин і статуетки.  

Спальна кімната завжди була й залишається самим інтимним місцем у всій квартирі. І це не дивно: тільки тут людина з'являється таким, який він є, тільки тут він по-справжньому розслаблюється, та й що таїти — саме тут двоє люблячих людей присвячують один одному час.  

Атмосфера затишку в спальні в багато залежить від того, наскільки грамотно продуманий дизайн, як розставлені меблі, які матеріали для цього використані. Але такі, на перший погляд, дріб'язки, як керамічні фігурки пожвавлюють інтер'єр спальні й створюють по-справжньому затишну атмосферу.  

Купити керамічні статуетки й фігурки тварин можна практично в будь-якому спеціалізованому магазині. Ті ж хто дорожить своїм часом можуть замовити екземпляри, що сподобалися, в інтернет-магазинах. Але який би спосіб придбання ви не вибрали, головне, щоб керамічні фігурки точно вписали у ваш інтер'єр і стали прикрасою вашої спальної кімнати.  

Напевно ви помнете традицію в багатьох радянських родинах ставити на сервант у вітальні целую композицію зі слоників різних розмірів. Слони символізують сімейне щастя, затишок і є талісманами. Так чому б не поставити у своїй спальні керамічні фігурки даних тварин? Вони обов'язково принесуть у ваш будинок удачу й будуть охороняти ваші сімейні відносини. 

Будет Вам Полезно
Ніщо так не пригнічує, як неможливість організувати місце для зберігання одягу й взу
Те, кто живет в маленьких квартирах не по наслышке знает, как сложно разместить все т
Качество сна напрямую влияет на самочувствие человека, на его здоровье и настроение.
Являясь комнатой отдыха, спальня занимает в нашей жизни одно из самых главных мест. В