Новые Советы

2673

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2512

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5956

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2861

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Практичні ідеї прикраси інтер'єра спальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Практичні ідеї прикраси інтер'єра спальні

Спальня для кожного з нас є символом безтурботного оазису, перебуваючи в якому вдається забути про всі проблеми дня, що йде. Немаловажну роль у створенні  такої атмосфери грають меблі, кольори, аксесуари й типи висвітлення. Давайте ознайомимося в деякими варіантами поліпшення інтер'єра спальної кімнати. Можливо, щось із цього ви вирішите відтворити й у своєму будинку.  

Один з варіантів перетворити інтер'єр спальні, використовувати багаті й насичені тони для обробки стін і стелі, а ізюминкою спальні може стати розкішний плед з дорогої тканини в тон основному кольору кімнати. Непогано буде смотреться й гра контрастів

Незвичайні, оригінальних і унікальні по колірних рішеннях і зображенням шпалери, зможуть зробити спальню по-справжньому індивідуальної. Головне, щоб вони не вступали в дисонанс із іншими елементами спальні

Бажаючи створити спальню в сучасному стилі, не забувайте, що тут найважливішу роль грають використовувані в інтер'єрі кольори. Традиційні для подібного стилю спальні — білий, сірий, бежевий здатні перетворити кімнату, зробивши її лаконічної, одночасно строгої й ніжної.  

У спальнях з великою площею їсти можливість створити величні, витончені й по-королевски гарні інтер'єри. Приміром, дерев'яна основа ліжка додасть кімнаті обґрунтованості й монументальності. Дерев'яна тумбочка й масивна дерев'яна спинка ліжка - відмінні акценти, щоб додати вашій спальні розкішних і витончених нот.  

Якщо ви хочете перетворити спальню в справжнє любовне гніздечко, установите над ліжком балдахін або ж навіс із білої прозорої або напівпрозорої тканини. Стрічки, бісер, тасьма й навіть мережива додадуть особливої романтичності.  

Використовуючи темний текстиль, помнете про те, що він не повинен бути занадто похмурим. Навіть темні тканини позбавлять кімнату від тужливості. Головне, підібрати підходящі для інтер'єра відтінки. Щоб усе не злилося в один опівнічний колір, зіграйте на контрастах і використовуйте м'яке приглушене висвітлення.  

Проста зовні кімната може заграти новими гранями, якщо внести небагато живих і соковитих відтінків. Приміром, жовтогарячі постільні приналежності миттєво прикрасять кімнату. І сама головна принадність у тім, що після того, як обрані вами відтінки стануть набридати вам, можна знову повернутися до більше простого дизайну, замінивши яскраві кольори постільної білизни на більше спокійні.   

За матеріалами сайту: - goodhousekeeping-m
 

Будет Вам Полезно
Зараз, коли за вікном з кожним днем стає усе холодніше й холодніше, на вулицях лежить
Одним із самих трепетних і хвилюючих моментів у житті будь-якої людини є, звичайно ж,
Напередодні наближення літнього періоду хочеться влаштувати для себе справжнє свят
Безперечно, стиль кантрі вже сам по собі є символом затишку й гармонії, до яких так пр