Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6125

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Меблі, що заощаджують простір

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Меблі, що заощаджують простір

Часом, розміри кімнати настільки малі, що вам складно зрозуміти, який мінімум меблів можна розмістити, щоб створити тут більше затишну атмосферу. Можливо, що хвилює вас питання про недостачу простору пішов би на другий план, якби вам удалося роздобути меблі, про яку ми й хочемо вам розповісти

Постійні пошуки чогось нового й бажання створити самі функціональні інтер'єри змушують дизайнерів створювати незвичайні й цілком практичні гарнітури.  

Відчуваєте недостачу місця для зберігання вашої домашньої колекції книг і дисків? Зверніть увагу на перший варіант зручних і компактних меблів для спальні. Ультрасучасний варіант медиа-кімнати виявляє собою метою зручного й, головне, розумного розташування книг, дисків

У випадку цього варіанта використовується вільний простір стіни для розташування великого телевізора при цьому тут немає ніяких комодів, а дизайн полиць продуманий таким чином, щоб залишити місце для безперешкодного пересування по кімнаті.  

Ліжко в кімнаті розташована на платформі, усередині якої захована містка ніша, розділена на кілька секцій. Кожна секція призначена для зберігання дисків. Навіть маючи значних розмірів колекцію дисків, можна не пережувати із приводу її розміщення — усе буде заховано під ліжком

Другий варіант меблів, що заощаджує простір, виявляє собою специфічні сходи з дерев'яних висувних і стаціонарних ящиків. Модель, м'яко говорячи, незвичайна, тому що по своїй висоті вона досягає стелі.  

Нижні ящики можна висунути за принципом сходів, щоб дотягтися до самих верхніх «поверхів» меблів. Зовні дизайн шафи-сходів цілком простий і лаконічний, не відрізняється изисками й розкішшю обробки. Втім, ця модель втілює в собі всі вимоги, які пред'являються сучасних меблів.  

Всі елементи меблів зроблені на совість і оброблені дуже добре, що робить шафу естетически притягальним для покупців. Необхідно сказати й про те, що кожна дерев'яна шухлядка є незалежним модулем. Це дозволяє в міру необхідності замінити один елемент на іншій. 

За матеріалами сайту: - com

Будет Вам Полезно
Місце відпочинку, спокою, щиросердечної гармонії й сну — це, звичайно ж, спальня. І
Спальня - одне зі спокійних і негучних кімнат у квартирі. Тут людина заспокоюється, ч
Як відомо, у сні людин проводить практично третина свого життя. У цей час організм ві
Многие дизайнеры большое внимание уделяют разработке различных интерьеров белых с