Новые Советы

2728

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2550

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6052

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2905

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Спальня в стилі мінімалізм

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Спальня в стилі мінімалізм

Якщо ви мрієте привнести у свою спальню затишок, гармонію й порядок, але при цьому вам не подобаються захаращені інтер'єри  з використанням надто шикарними меблями, швидше за все, ви оціните дизайн спальні мінімалізм.  

Інтер'єр спальні в стилі мінімалізм має свої незаперечні переваги. Помилково припускають, що японський стиль і є основою спальні в стилі мінімалізму. Звичайно, японський стиль відрізняється своєю лаконічністю й міг би послужити як відправна крапка при створенні дизайну спальні в стилі мінімалізму.  

Але тільки лише одним японським стилем обмежуватися не коштує. Насправді, спальня в стилі мінімалізм може носити характер і інших цілком популярних і відомих вам стилів. Приміром, взяти знайомий многим стиль ганьби-тік. Достаток простих геометричних ліній, мінімум деталей і аксесуарів, скло й метал — от основні риси даного стилю, на які можна опиратися при створенні інтер'єра спальні в стилі мінімалізм.  

Необхідно приділити увага класичному й етнічному стилям мінімалізму при створенні дизайну інтер'єра спальні. При класичному стилі мінімалізму в спальні використовується переважно дерево й класичні аксесуари для декору приміщення. А от в  етнічній спальні мінімалізм використовуються в основному деталі, характерні для тієї або іншої країни.  

Але не дивлячись на деякі відмінності між всіма напрямками інтер'єрів спальні, у них є свої подібності, які продиктовані стилем мінімалізм. Якщо говорити про декор стін спальні мінімалізм, то тут допускається використання тільки однотонні оздоблювальних матеріалів. Якщо це шпалери, то вони можуть бути рослинними, паперовими або вініловими, але, головне, щоб на них не було ніяких малюнків.  

Як обробка стін спальні мінімалізм відмінно підійде й декоративна штукатурка. Говорячи про створення дизайну інтер'єра спальні в стилі мінімалізм, необхідно сказати й про специфічну колірну гаму. За основу беруться два відтінки — це може бути білий і будь-який інший нейтральний пастельний відтінок. Можна привнести й небагато яскравості, використовуючи жовтогарячий, червоний або коричневий колір, але важливо, щоб він служив лише акцентом, тільки небагато оттеняя основну палітру спальні.   

Меблі для спальні в стилі мінімалізм також відрізняється своєю простотою й лаконічним дизайном. Основне місце в спальні займає ліжко. Для інтер'єра спальні в стилі мінімалізму краще підбирати ліжка - подіуми або ж кровати-тотами.  

Важливим елементом меблів для спальні в стилі мінімалізм є функціональність і універсальність. Так ліжко з подіумом, що має в підставі численні шухлядки, може стати місцем зберігання одягу, постільної білизни. Те ж саме ставиться й до інших елементів меблів — важливо, щоб всі предмети могли вільно вбиратися в полички й шухлядки, коли потреби в них немає.  

Фотографії спалень у стилі мінімалізм відрізняються небувалим достатком світла. Причиною цьому є те, що вікна в спальні мінімалізм повинні бути максимально відкриті. Тому при створенні дизайну інтер'єра спальні мінімалізм рідко використовується текстиль для вікон, дозволяючи світла безперешкодно проникати впомещение.

Будет Вам Полезно
Одна тільки назва «літаюче ліжко» мимоволі викликає в нас відчуття чогось нере
Японія, мабуть, сама загадкових і незрозуміла для європейців країна. Особливе відно
Зрозуміло, що оздоблювальні матеріали, тканини, колірна палітра й меблі в першу чергу
Осветительные приборы последнего поколения уже не являются просто обычными предмет