Новые Советы

2771

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6131

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Винтажная епоха в спальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Винтажная епоха в спальні

Винтажний стиль востребованн завжди, залишаючись на піку популярності, фаворит багатьох дизайнерів він виливає романтику й ностальгію. Винтажний стиль чудовий для створення дівочих будуарів: вишукані ковані узголів'я ліжка або ж дерев'яні ліжка у французькому стилі з високими пір'яними подушками будуть головними деталями спальні. Але не забудьте доповнити кімнату декоративними приналежностями й меблями

Насправді, винтажний стиль не має на увазі тільки розкіш і багатство в інтер'єрі. Цілком можливо створити й більше просту обстановку. Стародавнє коване ліжко, застелене постільною білизною кольору слоновой кістки, такого ж відтінку ковролин і стіни кольору охри — все це стане чудовим втіленням спрощеного винтажного стилю в спальні.  

Винтажний стиль у спальні зараз відроджує багато старі хобби, які стають усе більше й більше популярними. Можливо, господарка спальні не представляє свого життя без шиття, тоді чому б не обіграти її хобби в інтер'єр спальні. Використовуючи всього лише одну тканину можна додати загальні елементи: манекен, одягнений у майбутнє плаття, фіранки або жалюзі на вікнах або оббитий тканиною стілець

Часом на створення спальні  у винтажном стилі не доводиться витрачати більші суми грошей. Багато хто не розуміють навіщо це робити, якщо можна використовувати й обіграти в новому світлі стародавні речі й при цьому вигідно підкреслити принадність своєї кімнати. Досить покопатися в себе горищі і ймовірно вдасться знайти чудові екземпляри стародавніх меблів. Залишається тільки небагато отретушировать її, підфарбувати й розставити все в спальні.  

Шпалери з великим квітковим малюнком — ще одна характерна деталь для винтажного інтер'єра. Тільки подібного роду масштабні малюнки припустимо використовувати в просторих кімнатах з високими стелями. Буде удачею, якщо вдасться підібрати до шпалер відповідну шторну тканину. Квіткові мотиви можуть перегукуватися з узголів'ям ліжка, на якому буде присутній легкий перламутровий квітковий принт.  

Мучитеся з вибором відтінку стін? Але можна вийти з подібної ситуації з перемогою, якщо офарбити стіни відразу двома квітами. Приміром, королівськ фіолетовий і шляхетний синій додають в інтер'єр одночасно складність і розкіш. 

Будет Вам Полезно
Лошади — по настоящему величественные существа, которыми восхищаются и которых об
Силі кольору, що здатна впливати на людину, раніше особливої уваги не надавалося. За
чиЗнаєте ви, що колір може використовуватися в лікувальних цілях? Першими цветолече
Раньше с культурой и особенностями быта и жизни индийцев мы знакомились, просматрива