Новые Советы

2772

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Вибір люстри по фен-шуй

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Вибір люстри по фен-шуй

Дизайн інтер'єра - особиста справа кожного. Для однієї людини варіанти виконання дизайну є справжнім твором мистецтва й здатні впливати на нього, для іншого ж — дизайн інтер'єра зрівняємо з рядовим способом обставити приміщення. Але саме в цьому і є вся принадність дизайну й варіантів його виконання.  

Люстри є прикрасою практично всіх кімнат. Дизайн немудрих плафонів або ж витончені звисаючі долілиць кришталеві підвіски, всі моделі люстр служать незамінним доповненням і фінальним штрихом до будь-якої обстановки.  

Вибираючи між тими або іншими моделями люстр для спальні, кожний з вас зіштовхувався з нелегким  рішенням, яку саме люстру зволіти для установки її в спальні. Хтось воліє повністю відмовитися від масивних моделей, роблячи вибір на користь настінних бра або крапкових світильників. Але все-таки люстри вносять свій колорит в інтер'єр спальні, часом, стаючи центральним елементом приміщення.  

Проста по дизайні люстра зможе вписати в будь-який інтер'єр, прослуживши довгий час. Досить прості люстри позбавлять вас від проблем, пов'язаних з невідповідністю з іншими частинами спальні й меблів тут, але при цьому вони вміють залучити до себе увага.   

У цей час всю більша увага стали приділяти навчанню фен-шуй. Що ж говорить фен-шуй про наявність люстри в спальні? Взагалі сама кімната є особливою частиною нашого будинку, вона відрізняється від інших, насамперед, своєю пасивністю. Саме тут закінчується наш день, саме тут нам вдається відпочити й заповнити загублену енергію за день. Головне, знайти таку люстру, щоб вона не дратувала вас, а, навпаки, заспокоювала й радувала око. Тільки в цьому випадку вся обстановка в спальні буде працювати на вас і на ваше відновлення.  

Єдина проблема, що виникає в такому випадку, правильність кріплення й розміщення люстри по фен-шуй. Приміром, у великій спальні люстра, розташована вище зони відпочинку, допомагає ідеально освітити всю площу кімнати. У маленькій спальні люстра, як правило, розташовується практично над центром ліжка, максимально наближаючись до неї. З погляду фен-шуй, дані варіанти не ідеальні.  

При вищеописаних кріпленнях енергія Ци, виходячи від люстр, буде завжди спрямовуватися долілиць на вас, викликаючи при цьому проблеми зі сном. Навіть без фен-шуй можна пояснити непрактичність такого кріплення — ви постійно буде мучити страх, що, розташована над вами люстра, зрештою просто звалиться на вас.  

Щоб позбавити себе від почуття занепокоєння, заміните масивну люстру в спальні на плоский плафон або на модель люстри зі сплюсненою формою

Будет Вам Полезно
Примерно двадцать лет назад фотообои в нашей стране были весьма и весьма популярны.
Останнім часом сучасні стилі інтер'єрів всі частіше відходять від використання нату
Спальня — место, которое ассоциируется у нас с отдыхом, расслаблением и с возможно
Напередодні наближення літнього періоду хочеться влаштувати для себе справжнє свят