Новые Советы

2773

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Прості ідеї оформлення узголів'я ліжка

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Прості ідеї оформлення узголів'я ліжка

Вирішивши провести модернізацію старого узголів'я ліжка, для початку перевірте, чи зможе нова спинка протистояти загальному стилю ліжка. Використовуючи більше легкі й дешеві матеріали, у вас вийде обновити вже порядком поднадоевший вид ліжка, при цьому не міняючи саму конструкцію. Спробуйте створити свій цікавий дизайн узголів'я ліжка, і ви побачите, як зміниться стиль спальні вцелом.

Дерево традиційний матеріал, що використовується для створення узголів'їв ліжок. Звичайно, деревина вносить особливу теплу атмосферу в спальню, але є одне «але», що затьмарює все перераховане. Справа в тому, що дерево — загальновизнаний важкий матеріал.  

Але існує кілька відомих способів, що дозволяють створити ілюзія поверхні дерева, не встановлюючи при цьому важку спинку ліжка. Як полотно для узголів'я можна використовувати старі порожні двері або ж аркуші ДСП, декоровані по вашім смаку. До речі, останнє найкращий і часто використовуваний варіант

Не менш прекрасні спинки ліжка, оббиті тканиною. Створити саморобне матер'яне узголів'я простіше простого, головне, прикласти до цього зусилля. Купите щільний товстий аркуш пінопласту, виріжте за формою вашої старої спинки трафарет. Наклейте на пінопласт ватин, всю конструкцію обшийте гарною тканиною, що може бути частиною загального стилю спальні, а може вибиватися із всієї маси, створюючи свій особливий і яскравий настрій.  

Багато моделей ліжка споконвічно не мають спинки. Щоб обновити вид ліжка, можна створити ілюзію присутності тут узголів'я. Що можна зробити? Насамперед найпоширеніший метод — оклеить простір за ліжком іншими шпалерами, що створюють ефект стильної спинки. Цілком можливо повісити над ліжком дзеркала або дерев'яні панелі, прикрасити великою картиною — способів досить багато.

Дерев'яні балки або металеві ґрати, які ви, можливо, використовували б на власній садовій ділянці для зведення забору, можуть зіграти роль надзвичайно стильного й оригінального узголів'я. Купити весь матеріал можна в будівельному магазині, тут вам відразу ж наріжуть всі деталі необхідних вам розмірів. 

Будет Вам Полезно
Приховувати не коштує, що більшість варіантів ремонту спалень, м'яко говорячи, вигля
Пожалуй, все знают о том, что кровать-диван является очень полезным предметом мебели,
Будуар є втіленням жіночої мрії мати цілий простір для себе улюбленої. За старих час
Одним із самих трепетних і хвилюючих моментів у житті будь-якої людини є, звичайно ж,