Новые Советы

2725

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6043

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2902

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Узголів'я ліжка: секрети вибору

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Узголів'я ліжка: секрети вибору

Узголів'я або спинка ліжка створює особливий фокус в абсолютно будь-якій спальні. Саме із цієї причини важливо правильно зробити свій вибір. Щоб не прогадати з покупкою спинки ліжка, необхідно врахувати кілька аспектів, про які й піде мова в цій статті

Багато в чому на вибір узголів'я ліжка впливають ваші звички й особисті переваги. Якщо ви любите дивитися в постелі телевізор або читати, але при цьому для вас важливий комфорт, тоді для вас найкращим варіантом буде зупинити свій вибір на м'якій спинці, оббитою тканиною. Тому що контакт зі спинок буде постійний, краще вибрати матерію темного кольору, що з легкістю замаскує всі сліди бруду.  

Безумовно вишукана металева або дерев'яна спинка на ліжку виглядає елегантно й задає відповідний тон всій спальні, але такі ліжка не забезпечують комфорт, а дарують тільки візуальну красу.  

Оббиті матерією спинки ліжка ідеальні для комфорту й здатні створити разючу атмосферу в спальні, якщо оформлені в яскраві й сміливі тканини. Оббиті тканиною узголів'я ліжка повернулися зараз у моду й відрізняються тепер більше гладкими й обтічними формами, що відповідає сучасним плинам в інтер'єрі. А якщо ви хочете створити найбільш розкішний дизайн, віддайте перевагу спинкам ліжка, оббитим оксамитом.  

Спинки ліжка, оббиті шкірою, звичайно, смотрятся разюче й повністю підходять під сучасний інтер'єр. Але вибираючи шкіряну спинку, не забувайте про те, що даний матеріал досить холодний, тому для більшого комфорту вам знадобляться трохи додаткових подушок

Узголів'я ліжка з дерева чудово підкреслюють наближеність до природних форм і матеріалів, властивому стилю кантрі. А от металеві спинки ліжка покликані підкреслити ультрасучасний стиль в інтер'єрі. Узголів'я з металу характерні для спалень, що втілюють у собі сучасні тенденції в оформленні дизайну інтер'єра.  

Важливо підібрати спинку ліжка й по її висоті. Насамперед орієнтуйтеся на ріст тих, хто буде спати в ліжку. Деякі узголів'я ліжка не будуть високі навіть для досить рослих людей. Вибір спинки ліжка більше важливий і складний, чим звичайного ліжка, адже від узголів'я залежить враження й стиль всієї кімнати.  
 
 

Будет Вам Полезно
Як би це не звучало банально, але саме в спальні починається й закінчується наш день.
Спальня — место для двух людей. Для семейной пары спальня является не только место
Спальная комната преображается буквально на глазах, стоит обустроить ее, используя
Безперечно, стиль кантрі вже сам по собі є символом затишку й гармонії, до яких так пр