Новые Советы

2769

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2583

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6129

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Дизайн і компактність гардеробної частини спальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Дизайн і компактність гардеробної частини спальні

Де найчастіше зберігаються речі в будинку? Звичайно ж, у спальні! Різні стаціонарні шафи й комоди є вмістищем різноманітних предметів одягу. Але як показує практика, не завжди можливо повністю розмістити всі речі в одній шафі. Недостача полиць і ємностей для зберігання речей змушує хазяїв будинку докуповувати нові предмети меблів або ж обладнати в спальні справжній гардероб.  

Інтер'єр спальні найчастіше представлений «стандартним» набором меблів: ліжко, шафа, іноді комод, прикроватні тумбочки й туалетний столик. Достаток предметів меблів робить приміщення «завантаженим». Можна повністю усунути даний дефект за допомогою організації в спальні простору для розміщення в ній гардероба.  

Навіть у невеликій спальні у квартирі, де немає вільної кімнати для створення тут гардероба, можна виділити небагато простору для створення свого ідеального гардероба. Установити гардероб можна прямо в спальні, спорудивши для цього нескладну конструкцію

Для початку хазяям спальні необхідно визначитися з розмірами гардероба в спальні й розмітити їх на підлозі. Далі залишається зібрати каркас із дерев'яного решетування необхідного розміру, а після обшити його гипсокартоном, декоративними панелями або панелями МДФ.  

Замість звичайних розстібних дверей у гардеробі краще встановити розсувні. Такого роду дверей гарні тим, що вони заощаджують простір, не «забираючи» зайві сантиметри від загальної площі спальної кімнати.  

Внутрішній зміст гардероба в спальні залежить тільки від бажань самих хазяїв, а також від способу зберігання речей у гардеробі. Можна встановити кілька стаціонарних або пересувних вішалок, на яких буде розміщатися основна частина речей у гардеробі. Варто подумати й над системою зберігання нижньої білизни. У такому випадку рекомендується встановлювати в гардеробі спеціальні кошики для білизни.  

Якщо розміри гардероба в спальні дозволяють, то в ньому можна розмістити навіть взуття й велику побутову техніку, що нерідко зберігається на видному місці.  

Створення стаціонарного гардероба в спальні, навіть із обліком того, що площа кімнати при цьому зменшилася значно, у кінцевому результаті спальня візуально не стає тісною. Завдяки тому, що в кімнаті залишається як тільки ліжко, туалетний столик і прикроватні тумбочки, а вагома й важка шафа зникає, створюється враження знаходження в просторій спальні. 

Будет Вам Полезно
Самой главной проблемой небольших квартир является нехватка свободного пространст
Если вы мечтаете привнести в свою спальню уют, гармонию и порядок, но при этом вам не
Любую комнату можно сделать более уютной и просторной, не затрачивая при этом больши
Вирішивши провести модернізацію старого узголів'я ліжка, для початку перевірте, чи з