Новые Советы

2730

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2552

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6056

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2907

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Створюємо в спальні тишу

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Створюємо в спальні тишу

Бажання жити в тихій квартирі в спокійній обстановці цілком зрозуміло. Тільки на ділі живуть у таких умовах лише одиниці, всім іншим доводиться щодня слухати, як працює в сусідів телевізор, як тупотять або співають їхні малюки. Причин невдоволення від проживання в багатоквартирному будинку може бути безліч. Але чи можна щось зробити, щоб відгородити себе від сторонніх звуків і, нарешті, спокійно насолоджуватися тишею в себе у квартирі?

Якщо вас «дістали» сусіди, вам надягло слухати, як працює ліфт і каналізація, необхідно подумати про звукоізоляцію квартири. Тиша й спокій особливо важливі в спальні, адже саме тут нам випадає можливість відпочити після робочого дня. А якщо разом з вами в спальні живуть ще й маленькі малюки, то питання збереження тиші стає більше актуальним.  

Щоб відгородити себе від шуму, прийде провести капітальний ремонт спальні. Для початку фахівці радять повністю закрити всі щілини на плитах у кімнаті. Справа в тому, що вони є відмінними провідниками шуму від сусідніх квартир. Щоб ефект від цього був найкращим, для закладення щілин краще використовувати міцні й щільні розчини

Але мало просто закрити щілини на стінах спальні, необхідно провести додаткову звукоізоляцію стін, підлоги й всіх перегородок. Для звукоізоляції стін використовуються два види звукоізоляційних перегородок: металеві й дерев'яні.  

Дерев'яні звукоізоляційні перегородки складаються з дерев'яного каркаса, що по обидва боки оббивається гипсокартоном, а порожнина усередині заповнює звукоізоляційним матеріалом. Дерев'яний каркас, хоча й ставиться до екологічно чистих матеріалів, але от рівень захисту від шуму при ньому трохи нижче, ніж при звукоізоляційних перегородках на металевому каркасі.  

Звукоізоляційні перегородки з металу влаштовані в такий же спосіб, що й дерев'яні, тільки різниця в тім, що каркас у них складається з металевих профілів. Захист від шуму з такими перегородками більше ефективний.  

Проводячи звукоізоляцію стін, підлоги й стелі, краще використовувати перегородки з металевих профілів, що обшитих гипсокартоном. Головне тут використовувати звукоізоляційний матеріал для заповнення порожнеч усередині перегородки. Якщо цього не зробити, ви одержите «ефект барабана» і всі шуми будуть відмінно чутні вквартире.

Будет Вам Полезно
Не секрет, що міцність і гарний зовнішній вигляд меблів залежать, насамперед, від пра
Будуар є втіленням жіночої мрії мати цілий простір для себе улюбленої. За старих час
Спальня — любимая комната отдыха абсолютно всех людей. Но для некоторых отдых зде
Винтажний стиль неможливо підігнати під якесь чітке визначення. Дотик стародавніх р