Новые Советы

2728

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2549

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6049

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2905

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Якщо в спальні немає вікна

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Якщо в спальні немає вікна

Нерідко через бажання створити більше зручний і функціональний інтер'єр квартири й більшого числа кімнат, хазяї будинку самостійно придумують варіанти перепланувань, що іноді приводять до того, що одна з кімнат залишається без вікна. Часто саме спальня залишається без вікна

Чому після перепланування кімнатою без вікна стає саме спальня? Справа в тому, що інше приміщення з вікном, як правило, віддається під вітальню. А як відомо роль вітальні занадто велика у всім інтер'єрі квартири. А от спальня більше інтимне й особисте приміщення, а без вікна спальня стає ще більше «затишної».

Взагалі по санітарних нормах кожна житлова кімната повинна мати джерело природного світла, тобто вікно. Досить складно уявити собі нормальне життя в спальні, де немає вікна. Звичайно, для тих, хто проводить цілий день на роботі, не так вуж і важливо, є чи в спальні чи вікно ні.  

Але всі фахівці на чолі із психологами сходяться в думку про те, що спальня без вікна негативно діє на самопочуття й стан людини, уводячи його в депресивний стан. Тільки представте, яке просипати в кімнаті, де ніколи не буде видно сонця. Погодитеся не саме приємні відчуття.  

Але що робити, якщо по-іншому спланувати інтер'єр квартири неможливо? Прийде продумати дизайн спальні без вікна, щоб він був максимально зручним і, головне, комфортним. Насамперед необхідно продумати систему висвітлення. Важливо щоб світло в спальні без вікна був наближений до природного, тому, що не буде дратувати ока.  

Не останню роль у створенні інтер'єра спальні без вікна грають колірні рішення приміщення. Щоб у спальні, де немає вікна, сформувалася затишна й комфортна обстановка, необхідно вибирати спокійні, природні й світлі відтінки.  

Найбільш комфортними й заспокійливими відтінками для спальні без вікна можуть стати ніжні кольори блакитного й зеленого. Не поганий ефект створять бежеві й піскові відтінки, які допоможуть додати обсягу й світла в спальню без вікна

Коли встає питання про покупку меблів для спальні без вікна, вибирайте менш громіздку, світлих квітів. Також намагайтеся не розташовувати в спальні занадто великий меблевий гарнітур, це тільки створить що давить і некомфортну атмосферу в спальні без вікна

Будет Вам Полезно
С каждым днем мы становимся все ближе к самому любимому празднику всех детей и взрос
Дизайн інтер'єра - особиста справа кожного. Для однієї людини варіанти виконання диз
Стремление к идеалу свойственно людям. Но кто может с точностью сказать, что являетс
Ніщо так не пригнічує, як неможливість організувати місце для зберігання одягу й взу