Новые Советы

2717

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6034

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2900

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Декор спальні: дизайн подушок

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Декор спальні: дизайн подушок

Солодкі сни на улюбленому ліжку просто неможливо представити без м'якої й такої улюбленої подушки. Вона нерозривно зв'язана в нас із поняттями відпочинку й спальні. Часто вибір ми робимо, звертаючи увагу на дизайн подушки, а вуж після оцінюємо її зручність. Подушки, про які піде мова в цій статті, відрізняються незвичайним дизайном. Можливо, щось із цього ви захочете придбати й для себе

Мало хто на світі ставиться равнодушно до грошей. Для одні гроші це спосіб досягти поставлених цілей, для інших — сенс життя. Імовірно для останньої групи й був створений дизайн «грошових» оригінальних подушок. Наволочка подушок виготовляється із принтом у вигляді складеної пачки купюр. Номінал  подушок може бути різним, відрізняються подушки й по виду валюти: це можуть бути купюри самих різних країн.  

Наволочка виготовляє за допомогою машинного в'язання, а якість малюнка настільки чудово, що вдається розглянути навіть найменші деталі купюр. Наволочка легко знімається з подушки й стирається при звичайних умовах.  

Можна сказати лише одне: «грошова» подушка, цілком можливо, поліпшити сон тих людей, які мріють у буквальному значенні купатися вденьгах.

А ви ніколи не мріяли про те, щоб ваша подушка сполучала в собі її й функції дистанційного пульта? Якщо ви хоча б раз замислювалися про це, то вам напевно сподобається модель подушки-пульта. Убудоване в подушку дистанційне керування допомагає без праці перемикати канали, лежачи в себе в постелі. Коли ж імпровізований пульт відключений, виріб перетворюється у звичайну м'яку подушку, на якій дуже зручно спати.  

Система продумана до дріб'язків і містить у собі систему автоматичного відключення. Вона виключає всі функції подушки, якщо протягом хвилини її ніхто не використовує як пульт. Слід зазначити й те, що подібного роду пульт неможливо втратити, як це часто буває зі стандартного розміру моделями.  

У будь-який момент власник подушки може відмовитися від експлуатації функції дистанційного керування, почавши використовувати подушку як звичайно — у якості зручної й гарної деталі інтер'єра.  
 
 

Будет Вам Полезно
У далекі часи за назвою «надувне ліжко» мався на увазі невеликий матрац, на яко
Холод, вогка погода, зменшення світлового дня — все це ще раз нагадує нам про те, що
Спальня для багатьох відокремлений куточок, де вдається відпочити вдалині від турб
Люстри відіграють основну роль у створенні затишної й стильної атмосфери вашої спал