Новые Советы

2673

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2512

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5957

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2861

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Декор спальні: дизайн подушок

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Декор спальні: дизайн подушок

Солодкі сни на улюбленому ліжку просто неможливо представити без м'якої й такої улюбленої подушки. Вона нерозривно зв'язана в нас із поняттями відпочинку й спальні. Часто вибір ми робимо, звертаючи увагу на дизайн подушки, а вуж після оцінюємо її зручність. Подушки, про які піде мова в цій статті, відрізняються незвичайним дизайном. Можливо, щось із цього ви захочете придбати й для себе

Мало хто на світі ставиться равнодушно до грошей. Для одні гроші це спосіб досягти поставлених цілей, для інших — сенс життя. Імовірно для останньої групи й був створений дизайн «грошових» оригінальних подушок. Наволочка подушок виготовляється із принтом у вигляді складеної пачки купюр. Номінал  подушок може бути різним, відрізняються подушки й по виду валюти: це можуть бути купюри самих різних країн.  

Наволочка виготовляє за допомогою машинного в'язання, а якість малюнка настільки чудово, що вдається розглянути навіть найменші деталі купюр. Наволочка легко знімається з подушки й стирається при звичайних умовах.  

Можна сказати лише одне: «грошова» подушка, цілком можливо, поліпшити сон тих людей, які мріють у буквальному значенні купатися вденьгах.

А ви ніколи не мріяли про те, щоб ваша подушка сполучала в собі її й функції дистанційного пульта? Якщо ви хоча б раз замислювалися про це, то вам напевно сподобається модель подушки-пульта. Убудоване в подушку дистанційне керування допомагає без праці перемикати канали, лежачи в себе в постелі. Коли ж імпровізований пульт відключений, виріб перетворюється у звичайну м'яку подушку, на якій дуже зручно спати.  

Система продумана до дріб'язків і містить у собі систему автоматичного відключення. Вона виключає всі функції подушки, якщо протягом хвилини її ніхто не використовує як пульт. Слід зазначити й те, що подібного роду пульт неможливо втратити, як це часто буває зі стандартного розміру моделями.  

У будь-який момент власник подушки може відмовитися від експлуатації функції дистанційного керування, почавши використовувати подушку як звичайно — у якості зручної й гарної деталі інтер'єра.  
 
 

Будет Вам Полезно
Комод как традиционная спальная мебель уже давно завоевала популярность среди покуп
Несколько лет назад считалось, что для сохранения здоровья необходимо было спать на
Більшість із нас проводять майже третина свого життя, перебуваючи в спальні. Не секр
Багато дизайнерів велику увагу приділяють розробці різних інтер'єрів білих спалень