Новые Советы

2767

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Спальня в стилі кантрі

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Спальня в стилі кантрі

Хочете щодня просипатися в затишній і по-домашньому теплій спальні? Тоді вам варто звернути увагу на оформлення спальні в стилі кантрі. Саме в такій спальні ви будете із задоволенням відпочивати й відновлювати свої сили.  

Стиль кантрі, більше відомий як «сільський», популярний серед сімейних пар, що цінують затишок і тепло рідного будинку. Дизайн спальні в стилі кантрі наближений до того, що було властиве в оформленні кімнат у сільських будинках. У кожній країні є свої особливості оформлення спалень у стилі кантрі. В основному, це залежить від національних традицій того або іншого народу.  

Але які би нюанси не мав кожний певний стиль кантрі в спальні, однаково є загальні мотиви, що поєднують їх. Насамперед це ставиться до матеріалів. Переважно в стилі кантрі, особливо при оформленні інтер'єра спальні, переважають натуральні матеріали.  

Дерев'яні ліжка, шафа, тумби, комоди — все це стає центральними елементами в інтер'єрі спальні при виборі стилю кантрі за основу. У цьому стилі не вітаються синтетичні матеріали, холодний блиск металів, різні елементи декору, що підкреслюють вишуканість інтер'єра.  

Якщо ознайомиться з фотографіями стилю кантрі для спальних кімнат, то можна побачити, що даний стиль простий, гарний і бездоганний одночасно. Як ми вже сказали, дерево та інші природні матеріали використовуються для створення стилю кантрі в спальнях. Але в цьому випадку більше вітається простота: немає різьблених і шикарних изголовьев, саме лаконічні й «сільські» деталі — от, що може бути присутнім у спальні.  

Стіни в спальні можуть бути обшиті деревом (більше дорогий варіант) або ж обклеєні рослинними або текстильними шпалерами, що імітують бавовна, льон і інші натуральні тканини, властиві «сільському» стилям. 

Колоритними деталями інтер'єра спальні в стилі кантрі можуть стати плетені меблі — стільці й столи. До того ж обов'язкова присутність у кімнаті плетених кошиків або скриньок різних розмірів, у яких можна зберігати всі, починаючи від одягу, закінчуючи швейними приналежностями.  

Багато в чому настрій стилю кантрі в спальні створюють текстильні елементи, прикрашені квіточками, численні подушечки й грубі по своїй текстурі штори й невагомі фіранки. 

Будет Вам Полезно
Спальня в классическом стиле занимает чуть ли не центральное место среди остальных
Спальня — місце настільки особисте й інтимне, що при розробці майбутнього дизайн
Дизайн інтер'єра - особиста справа кожного. Для однієї людини варіанти виконання диз
Спальня завжди була і є особливою кімнатою у всім будинку. Чи оформлена вона в класич