Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Солодкий пряний аромат вашої спальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Солодкий пряний аромат вашої спальні

Спальна кімната — найбільш почуттєве й особисте приміщення у всім будинку. Саме спальня є територією двох люблячих людей, з'єднуючи в собі жіночий і чоловічий початок. Не секрет, що багато спогадів, емоції й бажання зв'язані в нас із певними ароматами. Взагалі силу аромату неможливо недооцінити, особливо в справі ароматотерапии для спальні.  

Особливу атмосферу в спальні створюють по великому рахунку не тільки меблі й стильні аксесуари. Відсутність особливих дріб'язків може привести до проблем, пов'язаним із сімейним життям або ж до неможливості розслабитися тут.  

Спальня все-таки більше асоціюється в нас із інтимним і особистим простором чоловіка й жінки. Можна сказати, що спальня є територією чуттєвості й любові, що панують між закоханими. Отож сила аромату настільки сильна, що здатно або ж підсилити відчуття між чоловіком і жінкою, або ж взагалі знищити їх на корені

Всі аромати можна умовно розділити на жіночі й чоловічі, але кожний з них має свій конкретний вплив на людину, викликаючи в ньому бурю емоцій. Велика розмаїтість ароматів, від пряних і сильних до самих ніжних і ледве вловимих дозволяють застосувати фантазію й створити свій неповторний аромат.  

Сильним пряним ароматом уважається мускат, що ставиться до чоловічих заходів, а от солодкий аромат иланг-иланга ставиться до категорії жіночих заходів. Але той і інший аромат возбуждающе діє на представників обох підлог.  

Продовжуючи розмову про аромати для спальні, те тут основний вибір варто робити, з огляду на обстановку й ціль використання ароматичних масел. Якщо ви хочете створити ніжну й романтичну обстановку в спальні, вибирайте аромат троянди або розмарину. А якщо ви хочете розпалити вогонь страсті, вибирайте иланг-иланг, корицю або сандал.  

Для ароматизації приміщення можна скористатися аромалампами, а можна запалити свічі. Аромат свічі огорне весь простір спальні, наповнюючи її жагучими або романтичними ароматами. Причому зовсім не обов'язково купувати готові ароматичні свічі, створити по своєму бажанню свічу ви можете й самі.  

Візьміть звичайну свічу й натріть її сумішшю ароматичних масел або ж одним конкретним маслом. Аромат, що виходить від свічі, і мерехтить світло від її тільки підсилять романтичний настрій між закоханими. 

Будет Вам Полезно
Спальня — куточок затишку й комфорту для будь-якої людини. Саме до даної кімнати ми
Хоча лікарі, психологи, консультанти по східних плинах виступають категорично проти
Мечтаете о том, чтобы ваша спальня изучала прохладу, спокойствие и расслабление? След
Спальня для многих уединенный уголок, где удается отдохнуть вдали от забот, неуряди