Новые Советы

2733

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2556

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6061

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2910

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Піскоструминна обробка скла туалетного столика

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Піскоструминна обробка скла туалетного столика

Меблі зі скла й металу завжди заворожувала людей своєю красою й изящностью. Скляні меблі користуються особливим попитом за рахунок свого дизайну й унікального стилю. Навіть прості за формою предмети меблів зі скла привносять у приміщення особливий шарм і зачарування. У спальні особливі місця для будь-якої жінки займає її особистий туалетний столик. І саме скляні туалетні столики можуть стати сьогоденням прикрасою дамської спальні.  

Туалетні столики зі скла можуть бути виконані, як із глянсового, так і з матового скла. Особливо гарні моделі туалетних столиків, що мають на поверхні скла незвичайні малюнки. Досягається таке чудо завдяки особою техніки обробки скла, після якої народжуються шедеври меблевого мистецтва

Якщо раніше ефект матовості скла досягався завдяки ручній обробці, те тепер даний процес у багато разів став простіше. Вплив на скло відбувається за рахунок сильного потоку повітря, з яким подається й пісок. Саме із цієї причини дана процедура й називається піскоструминною обробкою скла.  

Завдяки піскоструминній обробці скла створюється не тільки ефект матовості скла, за рахунок пескоструйки на поверхні скла можна створити самі різні малюнки. На склі з'являються абсолютно будь-які варіанти зображень, починаючи від милих і ніжних квітів, закінчуючи оригінальними й неповторними по своїй красі ієрогліфами або іншими екзотичними мотивами.  

Вибрати те або інше зображення можна у фірмі, що пропонує послуги по піскоструминній обробці скла з виконанням на ньому малюнка. Майстри запропонують вам целую базу можливих варіантів зображень, але ви можете завжди надати їм свої ескізи. Можливо, ви захочете, щоб на скляний дверцятах або не дзеркальній поверхні туалетного столика за допомогою пескоструйки були нанесені у вигляді витончених букв ваші ініціали.  

Туалетний столик з металу прослужить вас набагато довше, якщо його поверхня буде оброблена за допомогою піску. Піскоструминна обробка металу гарантує довговічність матеріалу. Навіть якщо на метал буде нанесене покриття, що продовжує його строк експлуатації, цього не буде, якщо основа при цьому не буде підготовлена до цього.  

Піскоструминна обробка металу саме й служить тією самою процедурою, що підготовляє. Подальша обробка металу порошкоподібною фарбою гарантує міцність і стійкість поверхні, а значить і поліпшує якість самого виробу. 

Будет Вам Полезно
Спальная комната, в виду ее предназначения, должна быть уютной, с царящей атмосферой
Декоративне оформлення спалень дозволяє зробити приміщення більше «живим» і з
Ремонт квартири – процес захоплюючий, що надає можливість хазяїнові житла продемо
Покупка ліжка — один з найважливіших заходів, що стосуються облаштованості спаль