Новые Советы

2771

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6131

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Правила догляду за ліжком

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Правила догляду за ліжком

Не секрет, що міцність і гарний зовнішній вигляд меблів залежать, насамперед, від правильного відходу. Навіть найкращі й нові меблі можуть у короткий термін втратити свою привабливість, якщо ігнорувати правила догляду за нею. Здавалося б, догляд за меблями в спальні полягає в регулярному протиранні поверхонь від пилу й видаленні брудних плям, але мало хто звертає увагу й на центральне місце спальні — ліжко  

Догляд за ліжком також важливий, як і за іншими елементами меблів тут. Якщо ви будете знати основні правила догляду за ліжком у спальні, це позбавить вас від проблем і необхідності купувати нову модель.  

Насамперед особливої уваги заслуговує матрац ліжка. Його необхідно періодично перевертати, щоб наповнювач рівномірно розподілявся усередині матраца. Використовуючи матрац, не забувайте про те, що століття його скорочують сильні навантаження, тому не варто дозволяти малюкам стрибати на ньому. Щоб на матраці не з'явилися поглиблення, намагайтеся щораз вибирати різні місця для сидіння на ньому.  

Крім матраца в ліжку уваги заслуговують каркас і узголів'я ліжка. Догляд за меблями в цьому випадку залежить від того, з якого матеріалу виготовлене ліжко. Догляд за полірованими меблями досить педантичний і вимагає до себе багато уваги, але це того коштує. Глянсовий блиск поверхні буде радувати вас довгі роки, якщо ви не будете ігнорувати правила догляду за полірованими меблями.  

Не варто використовувати для полірованих меблів вологу ганчірку для видалення пилу, тому що це може привести до відклеювання лицювальної поверхні або ж позбавить меблі блиску. Найкраще використовувати для догляду за полірованими меблями суху м'яку серветку, приміром, із фланелі або оксамиту.  

Народний рецепт догляду за полірованою поверхнею меблів пропонує використовувати тепле молоко, у якому змочують м'яку серветку, а після полірують поверхня оксамитовою серветкою.  

Потрібно також стежити й за станом самої поверхні. Так на полірованих меблях часто з'являються дрібні тріщини. Їх можна замаскувати за допомогою полірувальних паст.  

Хоча меблі із ДСП більше практична й не така вимоглива у відході, однаково й тут є свої правила. Можна видаляти пил за допомогою вологої ганчірочки, але важливо відразу ж витирати її насухо, тому що волога, що залишилася, на ДСП поверхні може зіпсувати неї, а відновити її після буде неможливо.

Не варто використовувати в догляді за меблями із ДСП агресивні хімічні засоби, до того препарати для чищення, що містять абразивні речовини, так само протипоказані їй. 

Будет Вам Полезно
Будь-яку кімнату можна зробити більше затишн і просторої, не затрачаючи при цьому бі
Спальня — важлива кімната, відповідальна за наш емоційний стан, що впливає на наст
Сейчас, когда за окном с каждым днем становится все холоднее и холоднее, на улицах
Необычайно личной и интимной делает обстановку в спальне полог над кроватью. Но кто